Freedom Finance Europe пожертвувала 2,7 млн євро на допомогу Україні

Інвестиційна компанія Freedom Finance Europe, європейський підрозділ Freedom Holding Corp, перерахувала 2,7 млн євро в українські благодійні фонди.

Суму розподілили між 3 фондами, які зараз забезпечують стратегічні потреби держави й народу. 

  • 300 тис. євро надіслали благодійному фонду «Твоя опора». Ці гроші допоможуть врятувати життя десяткам українців, адже їх витратили на купівлю медичного обладнання у дитячі лікарні Київської, Миколаївської та Дніпропетровської областей. Саме ці медзаклади зараз приймають поранених із лінії фронту.
  • 300 тис. євро відправили благодійному фонду «Допоможемо разом». Ці кошти підуть на закупівлю гуманітарної допомоги населенню й переселенцям.
  • 2 млн євро перерахували до українського Help Ukraine Center у Польщі. Гроші витратять на закупівлю ліків, продуктів харчування, кормів для тварин, засобів гігієни та інші товари першої необхідності.
  • 103 тис. євро перераховано на рахунок міжнародного благодійного фонду Soborna Ukraine. Кошти спрямують на відновлення зруйнованої через обстріл системи центрального водопостачання у місті Миколаїв.

«В Україні живе величезна кількість наших співробітників та клієнтів, наших родичів та друзів. Нам дуже боляче бачити те, що відбувається. Нам здається важливим зробити хоч щось, щоб полегшити ту жахливу гуманітарну кризу, яка зараз відбувається в країні. З самого початку війни ми підтримуємо своїх співробітників та клієнтів, беремо участь і продовжимо брати участь у гуманітарних місіях разом з благодійними організаціями, щоб протягнути руку допомоги тим людям, хто зараз особливо гостро потребує її», підкреслив CEO Freedom Holding Corp. Тімур Турлов.

«За 2,5 місяці війни мільйони людей та сотні компаній з усього світу допомогли Україні. Втішно бачити серед них і нашу компанію. Я дякую керівництву Freedom Finance за надану благодійну допомогу. Ці гроші допоможуть урятувати дуже багато життів», зазначила Марина Бартошек, генеральний директор Фрідом Фінанс Україна.

Андрій Ставніцер, ініціатор Help Ukraine Center, подякував Freedom Finance за підтримку. «Війна не залишає простору для тривалих роздумів — рішення ухвалюються швидко, і першочерговою опорою для них стає репутація. Саме тому ви обираєте нас. Ми вдячні Freedom Finance за довіру. Ваша допомога врятує сотні життів в Україні.

Ми дуже уважно стежимо за тим, щоб кожна одиниця гуманітарної допомоги – чи то оптова поставка медикаментів, чи маленька коробка з їжею та базовими засобами гігієни – потрапила до рук фінальних одержувачів, людей з України, особливо тих, що знаходяться у найнебезпечніших регіонах, ближче всього до лінії бойових дій. Завдяки цьому нам довіряють донори, і цю довіру ми продовжимо виправдовувати».

Популярні статті

Замовте безкоштовну консультацію щодо послуг ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА»