Про роботу ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» під час карантину

Про роботу ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» під час карантину 

Шановні клієнти! 

Забезпечення безпеки кожного з вас та нашого персоналу залишається головним у роботі ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА. Компанія працює,  ми впровадили додаткові заходи, щоб запобігти поширенню коронавірусу: дезінфікуємо всі поверхні в офісних приміщеннях, просимо відвідувачів дотримуватися дистанції 1 м один від одного, вибирати безготівковий спосіб розрахунків.

Регіональні філії працюють за звичним графіком, проте ми просимо утриматися від відвідування офісів без нагальної потреби. Чернівецьке відділення ФРІДОМ ФІНАНС УУКРАЇНА у зв’язку з особливо складною ситуацією в області працює у режимі віддаленої роботи.

Нагадуємо, що більшість операцій на фондовій біржі можна здійснити через веб термінал Tradernet. Якщо ви досі не є користувачем онлайн-сервісу, зверніться за допомогою до менеджерів свого відділення за телефоном філії. 

Всі інвестиційні експерти також із вами на зв’язку та готові проконсультувати з будь-яких питань. Якщо вам потрібно відвідати офіс, домовтеся про візит завчасно за номером телефону вашого регіонального відділення. 

Ми піклуємося про ваше здоров’я й виконуємо вимоги постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 р. №211 та ст. 29 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб. 

Про будь-які зміни в роботі повідомлятимемо додатково. Сподіваємося на ваше розуміння, адже ці заходи допоможуть нам всім зупинити розповсюдження коронавірусу.

Бережіть себе та своїх близьких!