Legend Biotech планує вихід на IPO

На публічний ринок в США  планує вийти компанія Legend Biotech, яка розробила вкрай ефективну терапію CAR-T. У компанії є ряд переваг, що можуть залучити інвесторів.

Legend Biotech належить гонконгській компанії GenScript Biotech і є розробником технології терапії CAR-T. Даний вид терапії використовує імунні клітини, «перепрограмовані» на боротьбу з певними захворюваннями. В даний час основний напрямок для CAR-T - це лікування онкологічних захворювань, з якими не можуть впоратися звичайні ліки. Деякі компанії вже мають дозволи регуляторів на використання CAR-T, і область застосування може бути розширена.


Результати лікування привернули увагу Johnson & Johnson (JNJ, NYSE), який перевів $ 350 млн компанії Legend Biotech в обмін на частку в 50% від прибутку на всіх ринках, крім Китаю, де 70% від розробок Legend Biotech належить GenScript Biotech.


Поки Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) не публікувала офіційну заявку Legend Biotech на IPO. Тому зараз невідомо, скільки грошей Legend Biotech має намір залучити.