Сервіс Box отримує важливі контракти на тлі COVID-19

Компанія - постачальник віртуальних послуг із зберігання та обміну даними Box, Inc. (BOX, NYSE) отримала контракт від Міністерства сільського господарства США на поставку сервісів для фермерів. У період COVID-19 компанія Box стала одним з бенефіціарів переходу багатьох організацій до дистанційну роботу.


Послуги Box були замовлені Агентством з обслуговування фермерських господарств (FPAC) Міністерства сільського господарства США. Агентство забезпечує страхування врожаїв, технічну допомогу, роботу з кредитами, екстрену допомогу постраждалим від стихійних лих і т. д. З FPAC взаємодіє багато фермерів і власників приватних лісових масивів, що створюють великі обсяги документації.


У період COVID-19 і вимушеної самоізоляції проблема роботи з даними загострилася, і в FPAC було прийнято рішення про швидке, протягом декількох тижнів, впровадження цифрових технологій. Постачальником послуг була обрана компанія Box, яка забезпечить обмін даними між агентствами, фермерами, виробниками сільгосппродукції і сировини. Завданням Box стане інтеграція сервісів дистанційної роботи та захист даних від кібератак.


На торгах 28 квітня акція BOX коштувала $ 16,16

Популярні статті

Замовте безкоштовну консультацію щодо послуг ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА»