ГАРЯЧА ЛІНІЯ ТІМУРА ТУРЛОВА

Скористайтеся формою нижче, щоб звернутися особисто до Тімура Турлова. Ваше звернення буде зареєстроване під індивідуальним номером й особисто Тімур Турлов дасть на нього відповідь

Поставити запитання Можливо ми вже маємо відповідь на ваше запитання

ГАРЯЧА ЛІНІЯ ТІМУРА ТУРЛОВА

Скористайтеся формою нижче, щоб звернутися особисто до Тімура Турлова. Ваше звернення буде зареєстроване під індивідуальним номером й особисто Тімур Турлов дасть на нього відповідь

Поставити запитання Можливо ми вже маємо відповідь на ваше запитання

Тімур Турлов

Тімур Турлов

генеральний директор ІК «Фрідом Фінанс»

Заснував компанію у 2008 році. За десять років зміг перетворити її на міжнародний фінансовий холдинг Freedom Holding Corp., який надає послуги в 7 країнах світу (Україна, Казахстан, Узбекистан, Киргизія, Німеччина, Кіпр, Росія). У 2019 Freedom Holding Corp. став першою фінансовою компанією з СНД, що отримала лістинг на престижній світовій біржі Nasdaq.

Тімур Турлов ― визнаний експерт, який на регулярній основі виступає на профільних конференціях і коментує фінансову та економічну повістку для провідних ділових видань.

В Україні холдинг представлений компанією ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» — професійним учасником фондового ринку України. У 2018 році було відкрито 12 філій у містах: Київ, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Львів, Полтава, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса. У штаті компанії понад 100 працівників, 30 із них — сертифіковані фахівці НКЦПФР із торгівлі цінними паперами. Компанія працює на підставі безстрокових ліцензій на здійснення брокерської, дилерської та депозитарної діяльності виданих НКЦПФР.

Часті питання

У цьому розділі зібрані найпопулярніші питання.

1. Чому варто обрати фінансовим торговцем ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА»?

У роботі на фондовому ринку надійність — ключовий фактор успіху. ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА — надійний партнер, ліцензований учасник фондового ринку, частина міжнародного холдингу Freedom Holding Corp, акції якого торгуються на біржі Nasdaq. Інтеграція в біржовий список Nasdaq — це знак якості, який може отримати лише великий брокер, що веде прозору бізнес-діяльність. Емітенти Nasdaq перебувають під суворим наглядом SEC, Комісії з цінних паперів і бірж США. Надійні партнери, регулярна комунікація з клієнтами, внутрішній контроль – наші стандарти.

2. Хто гарантує виплату доходу та погашення державних облігацій?

Державні облігації України – це державні цінні папери, що підтверджують зобов'язання України щодо відшкодування власникам цих облігацій їхньої номінальної вартості з виплатою доходу відповідно до умов розміщення облігацій. Розміщення, обслуговування та погашення облігацій зовнішніх державних позик України здійснює Міністерство фінансів України. Кабінет міністрів України, в особі Міністерства фінансів України, виступає гарантом сплати вартості облігацій та доходу за ними їхнім власникам.

3. Які є способи придбання ОВДП?

Фізична особа може придбати ОВДП на вторинному ринку через торговця цінними паперами на біржовому чи позабіржовому ринку. Купуючи ОВДП через ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА, ви укладаєте з нами договір на купівлю цінних паперів, де фіксуються всі умови.

4. Чи можливо купити акції американських компаній або взяти участь в ІРО через вашу компанію?

Так, ви можете купити американські акції. Через наш підрозділ холдингу, що на Кіпрі.

5. Ви допоможете мені створити інвестиційний портфель?

Так, у вас буде особистий інвестиційний експерт, що допоможе в цьому.

6. Як мені відкрити інвестиційний рахунок?

Вам необхідно повідомити нам ваш номер телефону, і ми детально вас проконсультуємо.