FRHC
15 жовтня

Freedom Holding Corp. — перша в СНД компанія, що торгується на Nasdaq Capital Market

-564. -25 -58

1 жовтня акції міжнародної інвестиційної групи Freedom Holding Corp. пройшли лістинг на Nasdaq Capital Market. Бренд Freedom Finance вийшов на новий рівень визнання!

Компанія, частиною якої є ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА, стала першим фінансовим брокером з СНД з лістингом на провідній американській біржі.

Торгова біржа Nasdaq

Смотреть трансляцию

Nasdaq Capital Market
— друга за величиною та найдинамічніша фондова біржа США.

Еще видое
3200 На біржі продаються акції понад 3200 компаній. Серед них: Apple, Microsoft, Facebook, Starbucks та інші визнані у всьому світі гіганти.
$11 ТРЛН Загальна ринкова вартість компаній на Nasdaq перевищує 11 трлн доларів США.
14 МЛН Щодня на біржі укладається понад 14 млн угод у середньому на 100 млрд доларів США.
48 лет Nasdaq працює майже 50 років, біржа заснована в 1971 році.

Переваги лістингу на Nasdaq

Для клієнтів

01

Прозорість бізнесу. Інтеграція у біржовий список Nasdaq — це знак якості, який може отримати лише великий брокер, який веде прозору бізнес-діяльність. Емітенти Nasdaq знаходяться під суворим наглядом SEC, Комісії з цінних паперів і бірж США.

02

Надійність. Лістинг на біржі підтверджує надійність FRHC та повну відповідність усім світовим стандартам ведення бізнесу, розкриття інформації та корпоративного управління.

03

Гарантії. Новий рівень гарантій для клієнтів ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА й інших установ, які входять до складу холдингу. Вимоги Nasdaq до компаній, які виходять на біржу, одні з найвищих у світі.

Для компанії

01

Міжнародне визнання. Відтепер акції Freedom Holding Corp. торгуються поруч із акціями Apple, Facebook і Google.

02

Широкі перспективи. Вихід на Nasdaq відкриває нові горизонти щодо залучення інвестицій для Freedom Holding Corp.

03

Нові можливості. Акції компанії зможуть придбати як приватні фізичні особи, так і найбільші американські інституційні інвестори. Операції з акціями FRHC будуть проходити не тільки через Nasdaq. Маркет-мейкерами можуть бути також Нью-Йоркська фондова біржа NYSE або будь-яка електронна біржа Америки.

Основатель компании

0-800-33-43-43