American Express Co

AXP

139.2 USD
+2.39 USD (+1.74%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US0258161092
Ринок
NYSE
Валюта
USD

Історія виплати дивідендів

Дата виплати
Обсяг
Валюта
11.04.2022
0.52
USD
04.04.2022
0.52
USD
10.01.2022
0.43
USD
11.10.2021
0.43
USD
06.07.2021
0.43
USD

Про компанію American Express Co

American Express (AXP) — американська фінансова компанія, яка заслужено вважається однією з найстабільніших і надійних у світі. Її основний продукт пов'язаний з фінансовою діяльністю. Вона обслуговує кредитні та платіжні картки, працює у туристичному секторі — надає дорожні чеки. На сьогодні ця компанія увійшла до топу найдорожчих світових брендів. Freedom Finance пропонує свою допомогу у всіх питаннях придбання акцій American Express.

AXP: інформація про емітента

Історія компанії почалася у далекому 1850 році з об'єднання трьох організацій для транспортування різних вантажів. Через 32 роки фірма розширила свою діяльність у напрямку надання фінансових послуг для населення. У 1882 з'явилася можливість здійснювати грошові перекази з її допомогою. У 1891 році компанія випустила перший дорожній чек. Зараз основним її бізнесом є випуск кредитних карток. Цей напрямок діяльності веде свій відлік з 1958 року. У другій половині ХХ століття спектр фінансових послуг компанії значно збільшився.

Акції American Express на фондовому ринку стали доступні з 1992 року, коли компанія публічно заявила про розміщення цінних паперів на Нью-Йоркській фондовій біржі. Інвестор може подивитися на зміни котирувань, починаючи з цього часу.

Головний офіс цієї організації знаходиться у Нью-Йорку (США). Логотип компанії — римський сотник, що втілює надійність, відкритість, стабільність. Станом на 2021 рік це великий оператор комерційних фінансових послуг, емітент банківських карт у США з ринковою капіталізацією понад $80 мільярдів.

American Express: привабливість для інвесторів

Папери American Express входять до розрахунку понад двох десятків фондових індексів, у тому числі Dow Jones Composite, Dow Jones US, NYSE Composite, S&P 100, Dow Jones Financial Services Titans 30, S&P 500 тощо. У структурі American Express є кілька десятків дочірніх компаній, серед них — LoungeBuddy, Alpha Card SCRL, AMEX Assurance, Ketera Technologies, Rexport, Balcor Co та інші. Все це забезпечує стабільну роботу організації.

American Express має широку мережу клієнтів, а розвиток системи електронних платежів на різних ринках дозволяє прогнозувати розширення бізнесу внаслідок нових напрямків. У перспективі — розширення продуктової лінійки, зростання позицій компанії на ринках, що розвиваються.

За останні пів року можна було спостерігати, що акції «Американ Експрес» стабільно ростуть. За прогнозами експертів Nasdaq ця тенденція збережеться.

Що впливає на вартість акцій AXP

Основним гарантом стабільності цін на акції American Express є стійкість економіки США, успішність її фінансової діяльності. Їх вартість чутлива у першу чергу до глобальних змін, які відбуваються в економіці цієї країни та світу взагалі. Перед тим як приймати рішення про довго — або середньострокове інвестування, варто звернути увагу на можливі зміни в економічній ситуації та інвестиційному кліматі США. Зазвичай на це впливають глобальні фактори, наприклад, політичні (вибори президента й зміни в усіх ешелонах влади). Серйозно вплинула на котирування пандемія 2020 року. У той час впали ціни не лише на акції AXP, а й інших великих корпорацій.

Крім всесвітніх процесів, на вартість цінних паперів American Express впливають:

 • загальна платоспроможність американців, оскільки практично кожен другий з них користується банківськими картами компанії;

 • попит на різні фінансові послуги, що здійснюються банками;

 • курс валют, особливо американського долара;

 • кількість інвесторів, які ставлять собі за мету купити акції та вигідно вкласти кошти;

 • розмір виплачених дивідендів.

Оцінити динаміку вартості акцій допоможуть брокери «Фрідом Фінанс». Фахівці виважать безліч факторів, ризиків та запропонують шляхи їх мінімізації.

Як отримувати прибуток на акціях American Express

Можливість отримання вигоду дуже залежить від того, яка торгова стратегія буде для цього вибрана. Наприклад, можна придбати цінні папери компанії й отримувати прибуток у розмірі 2% річних. Іншим варіантом заробітку може бути CFD-трейдинг з використанням кредитного плеча. Щоб заробляти як на зростанні, так і на падінні акцій American Express, варто спробувати всі доступні способи.

Графік руху вартості цінних паперів відрізняється плавністю, без різких стрибків. При використанні правильного аналізу можна заробити на середньострокових і довгострокових інтервалах.

Фахівці «Фрідом Фінанс» нададуть кваліфіковану допомогу у виборі коректної торгової стратегії, дадуть доступ до прогнозів експертів у цій галузі.

Коли найкраще продати акції American Express

Стосовно продажу акцій цієї компанії діють загальні рекомендації з приводу того, коли найкраще здійснювати операції з цінними паперами. Так, дохід інвестора зросте, якщо акції продати:

 • за 1-2 дні до закриття реєстру перед тим, як будуть виплачуватися дивіденди. Підвищення попиту на акції «Американ Експрес» призведе до того, що ціна їх зросте;

 • відразу після того, як вийшла у світ будь-яка негативна інформація про діяльність компанії. Поки погані новини не розлетяться, можна встигнути продати цінні папери на піку;

 • за півгодини-годину до закриття торгової сесії. Цей метод підходить, якщо використовуються стратегії скальпінгу.

Допоможе вибрати правильне рішення й отримати максимальний прибуток ретельно проведений графічний аналіз. У сукупності з оцінкою фундаментальних факторів це дасть можливість збільшити свій дохід.

Операції з акціями «Американ Експрес»: професійна підтримка Freedom Finance

Первинну консультацію з приводу інвестування у цінні папери цієї чи іншої компанії фахівці Freedom Finance Ukraine дають різними способами: телефоном, за допомогою засобів електронного зв'язку, в одному з регіональних офісів. Менеджери відповідають на всі питання, що вас цікавлять, і після оформлення договору про співпрацю (онлайн) можна буде почати роботу.

На наступному етапі клієнт вже може отримати рахунок та доступ до особистого кабінету на платформі Tradernet, за допомогою якої можна буде здійснювати операції на фондовому ринку.

Якщо буде потрібна аналітична підтримка (вона особливо актуальна на початковому етапі інвестування), то експерти Freedom Finance готові її надати.

Серед інших переваг співпраці з нашою компанією є:

 • безкоштовний доступ до мобільного додатку Tradernet, за допомогою якого можна здійснювати операції на закордонних біржах, перебуваючи у будь-якому місці та у будь-який час;

 • допомога експертів в оцінці ринку;

 • підтримка інвестиційних консультантів;

 • послуги депозитарію, куди можна покласти на збереження свої активи та вивести їх на першу вимогу;

 • доступ до навчальних програм і безоплатних майстер-класів.

Взаємодія з фахівцями Freedom Finance гарантує успішність ваших інвестицій.

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини