Booking Holdings

BKNG

1783.27 USD
+76.66 USD (+4.48%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US09857L1089
Ринок
NASDAQ
Валюта
USD

Про компанію Booking Holdings

Велика технологічна компанія надає онлайн-послуги в сфері туризму. Найбільш відома по флагманському бренду booking.com. Охоплює понад 230 країн і територій. Сайти переведені на 43 мови світу. 

Booking Holdings Inc: інформація про емітента 

Історія компанії почалася в Амстердамі в 1997 році. Називалася вона тоді Priceline.com Incorporated. У 1999 проведено IPO. У 2005 The Priceline Group з США купила компанію за $ 133 млн. У 2014 вона була перейменована на Priceline Group Inc., а в 2018 відбулася чергова зміна назви на Booking Holdings Inc. У зв'язку з цим на біржі NASDAQ був отриманий новий тікер BKNG. 

Крім проекту для бронювання житла booking.com, компанія також володіє такими брендами: 

  • Rentalcars. com — оренда автомобілів; 

  • OpenTable — онлайн-бронювання столиків в ресторані; 

  • KAYAK — пошук вигідних цін в сфері туризму; 

  • Priceline — онлайн-бронювання житла, авто, покупка квитків для жителів США, Канади; 

  • Agoda — оренда житла з фокусуванням на Азіатсько-Тихоокеанський регіон. 

Емітент входить в рейтинг Fortune 500, числиться в індексах S & P 500 і NASDAQ-100. 

Напрями розвитку та фінансові показники Booking Holdings 

Пандемія COVID-19 завдала істотної шкоди в галузі туризму. Постраждали авіаперевізники, оператори круїзних суден, онлайн-агрегатори, орієнтовані на бронювання готелів, автомобілів і т. д. При цьому зняття обмежень повертає відкладений попит, і першими позитивні результати відчули саме компанії, пов'язані з онлайн-орендою. Акції Booking мають потенціал до підвищення росту. 

Ринкова капіталізація компанії становить $ 93,5 млрд. На момент оголошення ВООЗ пандемії в березні 2020 року вартість однієї акції «Букинг» — $ 1125. Станом на серпень 2021 року цінні папери продемонстрували зростання на 102% ($ 2275). C першого січня по 26 серпня акції подорожчали на 21,8%. 

При цьому виручка компанії в 2020 році впала на 54% в порівнянні з 2019 роком, а чистий прибуток знизився на 98,7%. За результатами 1-го кварталу 2021 року помітна позитивна динаміка. Незважаючи на негативні показники прибутку, компанія впевнено скорочує збитки. Так, за станом на 2-й квартал 2021 року їхній розмір склав $ 105 млн проти $ 443 млн за той же період 2020 року. 

За експертної думки компанії «Фрідом Фінанс», вартість цінних паперів до кінця року може досягти $ 2700 за акцію. Відновлення ж туристичної галузі та вихід Booking Holdings Inc. із даної ситуації відбудеться навряд чи раніше 2022 року. Цінні папери будуть демонструвати високу волатильність в зв'язку з неоднозначною ситуацією через COVID-19. За прогнозами інших аналітичних агентств, цільова ціна акції — $ 2555. 

Інвестування в Booking Holdings з «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» 

Перед тим як купити акції Booking, рекомендується детально ознайомитися з актуальними фінансовими показниками компанії. Якщо досвіду в інвестуванні мало або його немає, проконсультуйтеся з фінансовими експертами. «Фрідом Фінанс Україна» надасть весь перелік брокерських послуг. Допомога від експертів надається безкоштовно. Звернувшись в один з офісів компанії або зареєструвавшись на сайті, вийде торгувати на світових фондових біржах. 

Українське представництво працює на ринку з 1999 року. Воно входить до складу Freedom Holding Corp., акції якого першими серед фінансових компаній пострадянських країн отримали лістинг на Nasdaq. Знайти їх можна по тікер FRHC. Клієнти Freedom Finance Ukraine отримують можливість вільно купувати і продавати цінні папери на найбільших світових біржах завдяки європейському підрозділу брокера. Для зручності здійснення операцій розроблена спеціальна платформа Tradernet, доступна на ПК і смартфонах.

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини