Deutsche Bank AG

DBK

10.118 EUR
+0.44 EUR (+5.37%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
DE0005140008
Ринок
XETRA
Валюта
EUR

Історія виплати дивідендів

Дата виплати
Обсяг
Валюта
24.05.2019
0.11
EUR

Про компанію Deutsche Bank AG

Інформація про емітента

Deutsche Bank AG ― найбільший за активами і кількістю співробітників банк Німеччини. Має 28 мільйонів клієнтів у 76 представництвах по всьому світу. За версією міжнародної Ради з економічної безпеки, входить до числа 30 найбільших світових банків. Є однією з 5 найбільш значущих фінансових організацій, які встановлюють вартість золота на світовому ринку.

Акції Deutsche Bank AG беруть участь в розрахунку таких впливових біржових індексів, як DAX, DAX Price, Euro Stoxx 50, S & P Global 100. Інвестори можуть купити цінні папери компанії на декількох майданчиках, в тому числі на Франкфуртському (тікер DBKGn) і Нью- Йоркському (тікер DB). Акції DBK мають високу ліквідність, ними можна поповнити свій інвестиційний портфель практично в будь-який час.

Дата заснування і ключові акціонери компанії

Deutsche Bank AG заснований у 1870 році в Берліні. Основною метою створення було зміцнення німецького експорту. У початкові обов'язки організації входили надання фінансових послуг населенню та підтримка місцевої промисловості. На даний момент конгломерат очолюють Пауль Ахляйтнер та Крістіан Зевінг. 

Компанія випустила понад 2 мільярди акцій, 19% з яких знаходяться у фізичних осіб. Тримачі поширені по всьому світу, в тому числі в Німеччині, Швейцарії, США. Найбільшими акціонерами є американська компанія BlackRock, китайський конгломерат HNA Group і сукупність інвестиційних фондів Катару.

Сфери діяльності

Deutsche Bank AG є універсальною фінансовою установою, якій належать філії різної спрямованості, в тому числі проєкти з лізингу, іпотеки та інвестицій. 

Крім підрозділів, активно працюють і дочірні компанії банку. Найбільші з них розташовуються в Нью-Йорку, Лондоні, Москві, Сіднеї та Сінгапурі. Дочірні компанії розділені за наступними напрямками:

 • роздрібні банківські послуги фізичним та юридичним особам;

 • управління капіталом;

 • робота з цінними паперами, корпоративний банкінг;

 • послуги, пов'язані з міжнародною торгівлею;

 • розробка стратегій щодо інвестування в активи з високим ступенем ризику і реструктуризації.

Deutsche Bank AG постійно вживає заходів щодо виходу з кризової ситуації, тому регулярно оптимізує штат фахівців, а також продає філії і дочірні компанії. Наприклад, після успішної реалізації аргентинського підрозділу акції конгломерату виросли в ціні.

Deutsche Bank AG в цифрах і події

Уже у 1914 році в арсеналі організації було 46 філій, капітал збільшився шестикратно. За півтора сторіччя історії банку було безліч подій, з яких можна виділити ключові:

 • 1929 р. ― злиття з головним конкурентом;

 • 1947―1948 рр. ― післявоєнна криза, з якої банк поступово вийшов завдяки додатковим організаційним заходам;

 • 1960―1980 рр. ― активні інвестиції в 140 промислових підприємств, серед яких можна назвати Siemens, Volkswagen, Bayer; 

 • 1979 р. ― відкриття відділення в Нью-Йорку;

 • 1989 р. ― створення першого страхового підрозділу, який миттєво зайняв роль головного конкурента найбільшої європейської компанії в ніші;

 • 1990 р. ― визнання банку первинним дилером державних облігацій США;

 • 1994 р. ― 300 відділень по світу;

 • 1999 р. ― виплата компенсацій постраждалим в результаті Другої світової війни, що дозволило поліпшити репутацію банку;

 • 2001 р. ― включення цінних паперів компанії в лістинг Нью-Йоркської фондової біржі;

 • 2004 р. ― подальше розширення шляхом поглинання компаній, відкриття філії в Пекіні;

 • 2007―2008 рр. ― занепад через світову фінансову кризу, в якому Deutsche Bank AG грав провідну роль. Організація вперше з 1957 року завершила період зі збитками. Компенсації інвесторам були виплачені з часом в повній мірі ― всього близько 10 мільярдів $;

 • 2015―2017 рр. ― роки, які компанія завершила з чистим збитком. Причини: знецінюються облігації, штрафи і компенсації в зв'язку з іпотечною кризою і низкою скандальних ситуацій. Один з підрозділів Deutsche Bank AG звинуватили в причетності до відмивання російських грошей на загальну суму в 10 мільярдів $;

 • 2018 р. ― тотальні зміни, зміна керівництва;

 • 2019 р. ― розробка реформ щодо підвищення рентабельності та клієнтоорієнтованості. У зв'язку з витратами на впровадження заходів з прийняття програми рік знову вийшов збитковим. 

Наслідки світової кризи змусили один з найбільших світових фінансових конгломератів довгі роки боротися за виживання. За 13 років експерти кілька разів прогнозували банку банкрутство, котирування акцій опускалося до рекордно низького значення ― 9,9 €.

У квітні Deutsche Bank AG відзвітував про результати I кварталу 2021 року. Чистий прибуток перевищив прогноз аналітиків і склав 908 мільйонів €. Це максимальний результат корпорації з 2014 року. 

У порівнянні з попереднім звітом виторг зрос на 14%. В основному це відбулося за рахунок інвестиційного банкінгу та інструментів з фіксованою прибутковістю. 

Чи купувати акції Deutsche Bank 

Експерти називають перспективи банку невизначеними. Є ймовірність, що організація збільшить обсяги угод на фондовому ринку за рахунок облігацій емітентів Європи та США. Це поліпшить фінансові показники, підвищить котирування акцій DeutscheBank.

За даними аналітиків, загальна позиція за деривативами Deutsche Bank AG у 13 разів перевищує ВВП Німеччини. Це трохи знижує інтереси інвесторів. Великий обсяг деривативів є однією з причин здешевлення цінних паперів емітента. Тому в майбутньому фінансовий конгломерат може інтенсивніше зменшувати портфель похідних інструментів. 

Поліпшити показники звітності може держпідтримка Німеччини або влади ЄС. Якщо допомогу нададуть, акції «Дойче Банку» будуть більш привабливими в очах інвесторів.

У 2021 році організація показує зростання показників фінансової звітності. З січня ринкова вартість Deutsche Bank AG виросла на 13,8%, чистий прибуток за I квартал склав 908 мільйонів євро. Для порівняння: аналогічний період 2020 року компанія закрила з чистим збитком в 43 мільйони євро. 

Пора поповнити інвестиційний портфель акціями Deutsche Bank у 2021 році або ще трохи почекати? Проконсультуйтеся з фінансовим консультантом Freedom Finance Ukraine. Він складе для вас безкоштовну стратегію з торгівлі на фондовій біржі, надасть професійний супровід угод. 

Нюанси для трейдерів

При торгівлі акціями Deutsche Bank на фондовій біржі варто враховувати особливості бичачого ринку. Трейдерам рекомендується здійснювати операції на маленьких таймфреймах з ордерами Stop Loss. 

Останнім часом спостерігається тенденція до зростання покупок акцій Deutsche Bank через їх доступну вартість. Станом на 3 червня котирування цінних паперів компанії складають 12,45 євро. 

Що важливо знати інвесторові?

Якщо це не короткострокове вкладення, ви плануєте тривалий час утримувати акції Deutsche Bank в інвестиційному портфелі, рекомендуємо звернути увагу на наступні чинники для оцінки ситуації:

 • динаміка виторгу і чистого прибутку компанії за останні 5 років, а також прогнози аналітиків щодо зміни фінансових показників в майбутньому періоді;

 • реакції інвесторів на акції великих компаній в світі і в Німеччині;

 • ризики появи претензій і санкцій з боку влади ЄС і США, які можуть бути пов'язані з підозрілими переказами і маніпуляціями банківськими ставками. Даними за прогнозами таких подій оперують не тільки трейдери, а й учасники іпотечного ринку і корпоративного кредитування, які відіграють безпосередню роль у формуванні фінансових показників компанії;

 • зміни структури підприємства, в тому числі активні злиття і поглинання підрозділів або дочірніх компаній. Це може значно скоротити адміністративні витрати і в цілому оптимізувати діяльність конгломерату, що вплине на звітність і котирування акцій;

 • ймовірність виникнення фінансової кризи, яка призведе до глобального зниження вартості цінних паперів безлічі компаній, в тому числі і Deutsche Bank;

 • зміни в платіжному або торговому балансі країн Євросоюзу;

 • кількість прострочених кредитів на балансі.

Deutsche Bank має солідну історію, що включає напружені ситуації. Вони практично миттєво впливають на котирування акцій. Тому перед інвестуванням в цінні папери німецького банку рекомендуємо вивчити історію фінансового конгломерату за останні 10 років.

Поповнюйте інвестиційний портфель разом з Freedom Finance Ukraine

Купівля акцій Deutsche Bank ― досить ризикована операція, але при грамотному виконанні вона здатна принести прибуток, а її ціна дозволяє зробити придбання при низькому інвестиційному порозі. Як це зробити правильно, підкаже на безкоштовній консультації брокер компанії Freedom Finance Ukraine.

Чому клієнти «Фрідом Фінанс Україна» стикаються з мінімальними ризиками на фондових біржах:

 • за необхідністю угоди супроводжуються фахівцями, сертифікованими Національною комісією з цінних паперів;

 • сервісна підтримка дозволяє оперативно отримати відповідь на будь-яке питання;

 • є можливість використовувати власну аналітику компанії для максимально глибокого аналізу.

Кожен клієнт Freedom Finance Ukraine отримує в стислі терміни відкритий брокерський рахунок, який дозволяє повноцінно торгувати на авторитетних фондових біржах по всьому світу, в тому числі Nasdaq, NYSE, KASE, London Stock Exchange, Ukrainian Exchange. Для цього достатньо подати заявку на сайті і повідомити інвестиційного брокера про свої наміри.

Операції з акціями з Freedom Finance Ukraine ― це зручно. Для вашого комфорту ми розробили власну платформу Tradernet. Тепер здійснювати операції на фондових біржах можна в телефоні через додаток.

Для клієнтів, які хочуть навчитися розбиратися в нюансах торгівлі акціями, діють навчальні програми та майстер-класи під егідою експертів з багаторічним практичним досвідом роботи. Починайте з низького порога інвестування. Це можливо з Freedom Finance Ukraine.

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини