First Solar Inc

FSLR

66 USD
-1.19 USD (-1.78%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US3364331070
Ринок
NASDAQ
Валюта
USD

Про компанію First Solar Inc

Поновлювані природні ресурси — це перспективний ринок для інвестування. США, а також країни Європейського союзу роблять ставку на зниження шкідливих викидів з метою скорочення парникового ефекту і нормалізації клімату на планеті. Одним з основних драйверів в цьому процесі виступають виробники сонячних батарей. First Solar Inc. — це значимий гравець, що володіє власною технологією, яка здешевлює собівартість 1 кВт. Цінні папери компанії лістинг на біржі NASDAQ під тікером FSLR. 

First Solar Inc: інформація про емітента 

Компанія надає повний спектр послуг в області генерації сонячної енергії, серед яких: 

  • проектування і створення власних виробничих потужностей; 

  • виготовлення обладнання для своїх заводів; 

  • розробка і виробництво сонячних панелей; 

  • забезпечення техпідтримки клієнтам; 

  • обслуговування і ремонт сонячних батарей; 

  • утилізація і переробка модулів, що вже відслужили. 

Рік заснування — 1990. Свою нинішню назву отримала в 1999 році. Штаб-квартира компанії розташована в місті Темпл, Арізона, Сполучені Штати Америки. Виробничі потужності знаходяться в Німеччині, США та Малайзії. IPO на NASDAQ — 2006 рік. У 2009 була включена в рейтинг S & P 500. 

У виробництві фотоелектричних модулів сонячних батарей використовується власна технологія напівпровідникового шару телуриду кадмію (CdTe). Це дозволило знизити вартість виробництва в порівнянні з полікристалічними кремнієвими панелями.

Напрями розвитку та фінансові показники First Solar Inc 

Ринкова капіталізація компанії складає близько $ 10 млрд. Прибуток, за останніми даними, приблизно $ 600 млн, а продажі досягли практично $ 3 млрд. Акції FSLR станом на березень 2020 року, коли ВООЗ оголосила про пандемію COVID-19, продавалися по $ 28. У серпні 2021 року ціна одного цінного паперу становить $ 94. Зростання з тих пір — 235%. 

Прогноз аналітиків свідчить про подальше підвищення вартості, але при інвестуванні потрібно враховувати деякі фактори. 

Так, за 2020 рік на території США 44% усіх нових генеруючих енергетику потужностей довелося на сонячні панелі. Тенденція триває, і в 2021 році цей показник повинен досягти 58%. При цьому емітент більшу частину модулів продає саме на ринку США. Крім того, до кінця 2021 року First Solar планує домогтися 9% -го зниження собівартості одного Вт. 

Компанія зіткнулася з неможливістю підвищити конверсію сонячних моделей більше 25%. Зараз цей показник становить 22%. Це досить багато, враховуючи, що в 2011 році вдалося досягти 17,3%, що дозволило компанії побити рекорд Національної лабораторії відновлюваної енергії США. 

З позитивних факторів варто виділити подорожчання інших енергоресурсів, а також державну підтримку «зеленої» енергетики, що робить її конкурентноспроможною на ринку. 

Інвестування в First Solar Inc з «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» 

Перед інвестуванням потрібно грамотно оцінювати ризики. В даному випадку важливо відстежувати технологічні прориви конкурентів, особливо компаній з КНР.

Незважаючи на досить стабільну тенденцію і прихильність до поетапної відмови від вугілля і нафти, яка декларується лідерами передових економік світу на державному рівні, багато що вирішують технології. Акції First Solar не повинні стати єдиними в інвестиційному портфелі. Рекомендується диверсифікувати активи для зниження ризиків. 

Перш ніж купити цінні папери First Solar, потрібно детально проаналізувати ситуацію навколо компанії, оцінити її актуальні фінансові показники, провести моніторинг новинного фону і т. д. Можна зробити це самостійно, а можна звернутися за безкоштовною консультацією до фахівців «Фрідом Фінанс Україна». Інвестиційна компанія входить в Freedom Holding Corp. Крім того, за посередництва брокера, пройшовши просту реєстрацію на офіційному сайті, вийде вільно купувати і продавати акції. 

Щоб клієнти могли отримати доступ до торгівлі на таких великих біржах, як Nasdaq, використовується європейський підрозділ компанії, що входить до складу Freedom Holding Corp. і зареєстрований на Кіпрі.

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини