KRAFT HEINZ CO

KHC

39.65 USD
+0.3 USD (+0.76%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US5007541064
Ринок
NASDAQ
Валюта
USD

Історія виплати дивідендів

Дата виплати
Обсяг
Валюта
28.11.2022
0.4
USD
29.08.2022
0.4
USD
31.05.2022
0.4
USD
14.03.2022
0.4
USD
02.09.2021
0.4
USD

Про компанію KRAFT HEINZ CO

Компанія «Крафт Хайнц Компані» – один з найбільших в світі виробників продуктів харчування. Вона відома далеко за межами США. Річний обсяг продажів (за станом на 2020 рік) досяг 26 млрд доларів, що ставить її на 5 місце в світі і на 3 в Америці. Компанія присутня в списку Fortune-500. Серед найбільш відомих продуктів відзначимо такі, як Philadelphia Cream Cheese, Gevalia, Oscar Mayer, Wattie's, Heinz, Boca Burger та ін. Це переважно соуси, приправи, сири, напої, кетчупи, м'ясо, кондитерські вироби, консервація і заморожені овочі. 

«Крафт Хайнц Компані» була утворена в 2015 році в результаті злиття двох старих американських компаній  – Kraft Foods Inc. і H.J. Heinz. Акції KHC при грамотному підході можуть принести хороший дохід інвесторам. Концерн гнучко адаптується під споживчий попит, що змінюється, і поступово зміщує фокус на корисну для здоров'я продукцію. Продуманий менеджмент і своєчасні поглинання дозволяють поліпшувати фінансові показники і, як наслідок, підвищувати ціну на акції. 

Історія KHC 

Про злиття двох великих компаній стало відомо в 2015 р. після узгодження з радою директорів і контролюючими державними органами угода пройшла успішно. Такий крок посилив позиції концерну на глобальному і американському ринках. 

У 2017 році керівництво KHC заявило про намір поглинути велику транснаціональну компанію Unilever. Озвучена вартість склала 143 млрд доларів. При цьому британо-нідерландська «Юнілівер» є конкурентом «Крафт Хайнц» і перевершує за обсягом продажів. Так, чистий прибуток (за підсумками 2020 року) склала понад 6 млрд доларів. Придбати конкурента не вийшло. У тому ж році було поглинуто компанію Cerebros, основним напрямком якої є виробництво солі, ароматизаторів та харчових добавок. 

У 2019 KHC продала індійські активи в області виробництва напоїв і канадський підрозділ з випуску натуральних сирів. 

Коротка передісторія 

Kraft Foods Group, яка згодом об'єдналася з H. J. Heinz Company в 2015 році, спочатку входила до складу єдиного конгломерату Kraft Foods Inc. Поділ на дві публічні компанії відбувся в 2012 р. Серед популярних продуктів виділяються: 

 • Milka; 

 • Oreo; 

 • Halls; 

 • Toblerone; 

 •  Cadbury; 

 • TUC; 

 • Jacobs; 

 • Philadelphia та ін. 

Деякі бренди досягли віку в 100 з гаком років. 

Надалі Kraft Foods Inc. була перейменована в Mondelez International Inc. і зосередилася на міжнародному кондитерському бізнесі. Бренди були поділені між обома компаніями за принципом їх класифікації.

Напрямки розвитку та фінансові показники «Крафт Хайнц Компані» 

Після кризи 2019 року, пов'язаного з бухгалтерськими помилками і призвів до практично дворазового падіння цін на акції, компанія змогла реабілітуватися в очах інвесторів. У 2020 році було оголошено про зміну бізнес-стратегії і зниженні 2025 р. фінансових витрат на суму в 2 млрд доларів. 

Позитивний прогноз призвів до зростання котирувань цінних паперів на 5%. У 2020 р. операційний прибуток емітента склав 2,1 млрд дол., а чистий досяг 356 млн. Крім того, активи KHC в 2020 р. склали практично 100 млрд доларів. Штат співробітників досяг 38 тис. осіб. 

Керівництво компанії добре розуміє тенденції. Були враховані побажання групи людей, орієнтованих на правильне харчування і здорову їжу з мінімальними добавками хімічних речовин в процесі вирощування. Тому в 2018 році емітент оголосив про поглинання Primal Kitchen. Угода завершилася в 2019 р. Це дозволило посилити новий напрямок бізнесу, головною метою якого є продаж органічних продуктів преміального сегмента. 

В рамках боротьби зі змінами клімату були зроблені заяви про наміри компанії до 2025 року повністю перейти на упаковки, придатні для подальшої вторинної переробки. Крім того, «Крафт Хайнц» реалізує такі програми: 

 • пошук інгредієнтів в країні виробництва, вирощування яких не завдає шкоди тваринам, лісовим насадженням, що не виснажує родючі сільськогосподарські землі; 

 • зниження вмісту в продуктах харчування цукру, насичених жирів і натрію, зменшення калорійності; 

 • боротьба з голодом за допомогою пожертвувань вразливим групам населення; 

 • зниження споживання електричної енергії (на 15%) і води (на 20%) на всіх підприємствах компанії; 

 • боротьба за права людини, за рівність. 

Ініціативи «Крафт Хайнц» позитивно позначилися на фінансовому стані. В кінці 2020 року не пощастило підвищити відсоток продажів на 6% і досягти виручки в 26 млрд доларів. Крім того, були продані виробництва сирів і горіхів, що допомогло зосередити ресурси на стратегічних напрямках. Угоди принесли компанії близько 7 млрд доларів, частина з яких буде спрямована на інвестування в логістику та штучний інтелект. За прогнозами, компанії це дозволить скоротити фінансові витрати на 2 млрд доларів. 

Що врахувати інвесторам Kraft Heinz Co? 

У серпні 2016 року ціна акції Kraft Heinz досягала майже 90 доларів за одну штуку. Весь 2018 рік вартість падала, а в 2019 р. цінні папери подешевшали до мінімального значення в 25 доларів. Після подолання наслідків кризи і зміни фінансового директора акції «Крафт Хайнц» почали дорожчати, але в березні 2020 впали до 22,2 долара за штуку. Така просадка була викликана оголошенням пандемії через коронавірусну інфекцію.

Попит на продовольчі продукти в США, де реалізується близько 70% від всієї продукції «Крафт Хайнц», не став нижчим. Навпаки, він збільшився на 15%. Практично відразу вартість акцій почала підвищуватися, в середині літа 2021 року вона досягла 38,9 долара за одну штуку. Така волатильність в недавньому минулому робить інвестування привабливим для тих, хто бажає отримати дохід на різниці курсів. 

Цінні папери підходять і для довгострокових вкладень. За аналітичними даними, вартість у 38 доларів є нижчою за справедливу практично на 50%. Прогнозоване зростання складе до 20% в рік. Для інвесторів, націлених на довгострокову покупку цінних паперів, бонусом стане щоквартальна виплата дивідендів із середньорічною прибутковістю близько 5%. 

Крім того, авторитетне агентство S & P Global Rating присвоїло міжнародний рейтинг компанії на рівні BB +. За останні три місяці акції «Крафт Хайнц» показали кращу стабільність, ніж 75% цінних паперів на фондовому ринку Сполучених Штатів Америки.

Інвестування в «Крафт Хайнц Компані» з «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» 

Вартість акцій Kraft Heinz залежить від безлічі факторів, у числі яких: 

 • законодавчих актів США; 

 • тенденції в харчових перевагах на американському і глобальному ринках; 

 • щоквартальна звітність, фінансовий стан компанії; 

 • анонси запусків нових напрямків; 

 • стан світової економіки.

Досвідчений інвестор знає, коли краще купити або продати цінні папери для отримання доходу. Якщо часу на вивчення фондового ринку немає, Ви можете звернутися до професійних фінансових консультантів «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА». При відкритті рахунку у брокера така послуга стане Вам доступна безкоштовно. 

Ви зможете без будь-яких обмежень купувати і продавати акції, використовуючи зручну платформу Tradernet. Вона доступна для мобільних пристроїв і персональних комп'ютерів. Tradernet дозволить розібратися в ключових економічних термінах завдяки підказкам. Зручний і клієнтоорієнтований інтерфейс допоможе швидко освоїти базові інструменти та відстежувати актуальні котирування на фондовому ринку. 

Ваш прибуток буде залежати від того, в які компанії і скільки грошей інвестуєте. Також для отримання доходу важливо: 

 • вибрати правильну стратегію; 

 • визначитися з термінами; 

 • диверсифікувати активи; 

 • налаштувати інструменти стоп-лосс і тейк-профіт в Tradernet. 

Щоб навчити цьому, інвестиційна компанія «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» проводить вебінари, що дозволяють підвищити фінансову грамотність. Купити акції Kraft Heinz можна в будь-якій кількості. Це можливо за рахунок європейського підрозділу брокера, який відкриває доступ до світових фондових бірж.

«ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» присутній на ринку більше 20 років, володіє необхідними ліцензіями на здійснення фінансових операцій і входить у великий холдинг Freedom Holding Corp., чиї цінні папери Ви можете знайти на Nasdaq, якщо вкажете в пошуковому рядку тікер FRHC. Активні клієнти отримують можливість безкоштовно зберігати власні цінні папери в депозитарії. 

Для зручності інвестування Tradernet дозволяє купувати і продавати потрібну валюту безпосередньо всередині платформи. Там ви зможете оперативно спрямовувати кошти на придбання цінних паперів різних компаній, в тому числі і українських. Інвестування дозволить зберегти і примножити гроші. Головне, уважно вивчайте інформацію про компанії, стежте за світовою економікою і звертайтеся за безкоштовними консультаціями до фахівців «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА».

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини