Macy's Inc.

M

22.45 USD
-0.53 USD (-2.31%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US55616P1049
Ринок
NYSE
Валюта
USD

Історія виплати дивідендів

Дата виплати
Обсяг
Валюта
16.09.2022
0.16
USD
16.06.2022
0.16
USD
16.03.2022
0.16
USD
16.12.2021
0.15
USD
16.03.2020
0.38
USD

Про компанію Macy's Inc.

Macy's Inc. (Macy's) — одне із знакових імен для американського рітейлу. Компанія є найбільшою старою мережею, яка працює в роздрібній торгівлі. Акції M входять в розрахунок багатьох популярних біржових індексів, зокрема NYSE Composite, S & P 500, Dow Jones Sector Titans Composite, що говорить про їх привабливості для інвесторів. 

Дата заснування, особливості діяльності 

Свою історію компанія початку в 1858 році. Першу назву — R. H. Macy & Co — отримала на честь засновника (Роуленда Хассі Мейсі). Уже за перший рік діяльності компанія досягла успіху і зуміла поглинути більше десятка своїх конкурентів, перетворившись у великий універмаг. До 1942 року вона стала найбільшим універсальним магазином в світі. 

Macy's, Inc. управляє магазинами, інтернет-сайтами та мобільними додатками, де представляє продукцію під торговими марками Macy's і Bloomingdale's. Емітент продає великий спектр товарів, серед яких: 

 • одяг, взуття та аксесуари (чоловічі, жіночі та дитячі); 

 • косметика і парфумерія; 

 • предмети інтер'єру для дому та інші споживчі товари. 

Бізнес підтримують дочірні підприємства. До мережі входить понад 800 універмагів, що знаходяться в 12 країнах. В активах рітейлера — банк FDS Bank. Він надає послуги з кредитування, збору платежів, обслуговування клієнтів, кредитного маркетингу. 

Хоча Macy's показувала хорошу фінансову стійкість, в 1992 році їй довелося оголосити про своє банкрутство. Завдяки великим вкладенням в рекламу повернути позиції емітента на ринку в 1994 р. змогла компанія Federated Department Stores, Inc., яка викупила корпорацію і перейшла під її бренд. 

Показники діяльності і прогнози 

Через онлайн-рітейл і COVID-19 курс акцій Macys звалився. Якщо в липні 2015 року ці фірми торгувалися по $ 72,31, то в серпні 2020 року — по $ 6,62 за акцію. Прогнози були вельми неоптимістичними. Але «Мейсіс» представила несподіваний звіт за перший квартал 2021 фінансового року. Важливі дані з нього: 

 1. Чистий прибуток — $ 103 млн, або $ 0,39 на акцію. Згідно з прогнозами, очікувався збиток на папір в $ 0,41. Якщо порівнювати з показниками попереднього року, то в ньому був зафіксований збиток в $ 3,6 млрд, що склало зниження вартості акцій на $ 11,53. 

 2. Виручка — $ 4,71 млрд. Показники продемонстрували зростання в порівнянні з $ 3,02 млрд роком раніше. Аналітики прогнозували підвищення виручки до $ 4,37 млрд. 

 3. Зростання зіставних продажів рік до року — зріс на 62,5% при прогнозованих 44,9%. 

Керівництво в два рази збільшило свої прогнози з річного прибутку. Поліпшення показників зумовлено поверненням покупців в магазини. 

Після оприлюднення звіту котирування M на передринкових торгах злетіли на 8% і склали $ 20,55, але швидко розгубили своє зростання та опустилися до $ 18,77. Станом на 22.07.2021 вони торгувалися по $ 17,43. 

Що важливо знати інвесторам 

IPO компанії відбулося 05.02.1992. Основний торговельний майданчик, де торгуються акції Macy's, є біржа NYSE, яка знаходиться в Нью-Йорку. Тут їм присвоєно тікер М. Купити цінні папери можна і на Мексиканському, Мюнхенському, Штутгартському, Віденському торгових майданчиках. Але загальний обсяг торгів на них не перевищує 0,5% показників NYSE. Кількість акцій, які перебувають у вільному обігу, становить 311,87 млн ​​шт. 

Компанія виплачує власникам цінних паперів дивіденди щоквартально. Історію виплат можна переглянути за посиланням  https://www.nasdaq.com/market-activity/stocks/m/dividend-history (дані біржі NASDAQ). 

Ціна акцій емітента залежить від різних чинників: 

 • річних і квартальних звітів; 

 • роботи дочірніх підприємств і збільшення їх кількості; 

 • стану американської та світової економіки; 

 • зміни керівництва і тактики ведення бізнесу; 

 • форс-мажорних обставин — пандемій, біржових панік та ін. 

Перш ніж купити акції «Мейсіс», необхідно провести фундаментальний аналіз активу, зіставивши фінансові результати компанії з головними біржовими мультиплікаторами. Якщо буде зроблено висновок, що цінні папери недооцінені, їх покупка в перспективі здатна принести гарний прибуток. 

Freedom Finance — Ваш надійний помічник у світі інвестування 

Щоб отримати доступ до торгів на великих фондових біржах, необхідно зареєструватися у брокера і відкрити рахунок. Це дозволить здійснювати операції, зокрема купувати цінні папери Macy's. 

«Фрідом Фінанс» пропонує безкоштовну допомогу своїх інвестиційних консультантів. Ми надамо Вам експертну аналітику ситуації на ринку та ідеї. Інвестувати можна на будь-яку суму, достатню для придбання однієї акції. Якщо Ви бажаєте здійснювати угоди на міжнародних фондових ринках, зробити це можна легко і швидко через «Фрідом Фінанс Україна».

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини