MHP SE

MHPC

2.95 USD
-0.07 USD (-2.09%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US55302T2042
Ринок
LSEIOB
Валюта
USD

Історія виплати дивідендів

Дата виплати
Обсяг
Валюта
22.04.2020
0.28
USD

Про компанію MHP SE

«Миронівський Хлібопродукт» — українське підприємство, що приваблює вітчизняних і зарубіжних інвесторів. Акції МХП котируються на Лондонській фондовій біржі, на УБ та ПФТС (українські ринки). Компанія володіє ТМ «Наша Ряба»,«Бащинський», «Легко!»(Український ринок), Qualiko, Ukrainian Chicken (зарубіжні ринки) та ін.

Структура бізнесу

Це приватне акціонерне товариство. Спеціалізується на виробництві м'яса, ковбасних виробів і вирощуванні зернових. МХП має:

  • 370 тис. га власних земель;

  • 3 бройлерних птахофабрики;

  • 2 фабрики з вирощування батьківського поголів'я та виробництва яєць.

У компанії налагоджений не лише повний цикл виробництва, а й дистрибуція: півтора десятка розподільних центрів, автопарк вантажівок-рефрижераторів, майже 2 000 магазинів по всій Україні.

Куряче м'ясо дає близько 67% від загальної виручки підприємства. МХП відноситься до виробництв замкнутого циклу та робить упор на птицю. При цьому більше половини виручки припадає на продукцію, яка відправляється на експорт. Та й частка на внутрішньому ринку у ТМ «Наша Ряба» значна — показник за 2019 рік становить понад 30%. Саме тому інвесторів цікавить вартість акцій МХП.

Компанія побудувала власну бізнес-модель:

  • вирощує 100% м'яса птиці;

  • виготовляє корми;

  • підтримує роботу 2 фабрик з виробництва м'ясних продуктів, готових до вживання;

  • переробляє відходи в енергетичне паливо, щоб оптимізувати витрати.

Вирощування зернових (пшениця, рапс, соняшник, кукурудза та ін.) — один з важливих компонентів інтегрованої бізнес-моделі МХП. Виробництво комбікорму задовольняє потреби заводів на 100%, забезпечує жорсткий контроль за біологічною безпекою.

Як інвестувати в акції МХП

Діяльність компанії розпочато в 2001 році. З 2013 року виплачує інвесторам дивіденди (0,28 дол. на акцію станом на грудень 2020 року). Маючи вертикальну структуру, максимально захищену від впливу зовнішніх ризиків взаємодії з контрагентами, підприємство домоглося стабільності. Вартість цінних паперів емітента поступово зростає.

Купити акції МХП варто тим, хто шукає об'єкт для інвестування на найближчі 2-4 роки. За такий проміжок часу вартість дещо недооцінених акцій може зрости до історичного максимуму. 

Інвестиційні експерти ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА надають клієнтам безкоштовні консультації, прогнози щодо ціни акцій, інформацію по рівням ризику для тих чи інших інвестицій. Підтримка можлива як онлайн, так і в одному з 12 офісів по всій Україні. 

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини