Micron Technology

MU

56.53 USD
+4.21 USD (+8.03%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US5951121038
Ринок
NASDAQ
Валюта
USD

Історія виплати дивідендів

Дата виплати
Обсяг
Валюта
12.04.2022
0.1
USD
04.01.2022
0.1
USD
04.10.2021
0.1
USD
01.08.2016
1
USD
18.04.2000
2
USD

Про компанію Micron Technology

Емітент входить у п'ятірку найбільших компаній з виробництва DRAM та NAND чіпів. При цьому асортимент товарів носить досить вузьку спрямованість. Це в основному системи зберігання для ПК, ноутбуків, мобільних пристроїв. Також виробляються USB- і SSD-накопичувачі, CMOS датчики і т. д. 

Про компанію Micron Technology Inc. 

Штаб-квартира розташована в місті Бойсе, штат Айдахо, США. Акції Micron лістингуються на NASDAQ під тікером MU. Купити їх можна за допомогою брокера. Компанія включена в індекси S & P 500 і NASDAQ-100. 

У момент заснування (1978 рік) MU не була виробником, а займалася консалтингом з проектування напівпровідників. Через три роки був відкритий перший завод і запущено виробництво DRAM на 64 кБ. У 1984 відбулося IPO, і Micron Technology стала публічною. 

Профіль включає напрямки по виробництву пам'яті для: 

  • хмарних серверів; 

  • графіки; 

  • смартфонів; 

  • мереж; 

  • обчислювальної техніки; 

  • планшетів та інших мобільних пристроїв. 

В кооперації з Intel ведуться розробки для промислового обладнання, автомобілів і побутової техніки. 

Напівпровідникова компанія робить ставку на продажу в OEM-сегменті. У той же час налагоджений випуск і споживчих товарів під брендами Crucial і Ballistix. В кооперації з Intel ведуться розробки для промислового обладнання, автомобілів і побутової техніки. 

Фінансові показники Micron Technology 

За результатами 2020 року дохід MU склав близько $ 21 млрд. Чистий прибуток — $ 2,7 млрд. Micron Technology володіє активами на суму $ 53,6 млрд. Капіталізація на серпень 2021— $ 79 млрд. На курс акцій Micron вплинула пандемія COVID-19. Так, в березні 2020 на зв'язку з оголошенням пандемії вартість цінних паперів знизилася з $ 56 до $ 36. Втім, вже до кінця року сталося двократне зростання з підвищенням ціни до $ 75 за штуку. Тенденція продовжилася і в 2021 році, пікове значення було досягнуто в квітні — $ 95. Станом на кінець серпня ціна становить $ 71,6. 

Нинішня вартість цінних паперів виглядає недооціненою. Згідно з прогнозами, існують передумови до зростання протягом наступних 12 місяців. За аналітичними даними, у компанії є потенціал підвищення прибутку в 2022 році на 90%. Слід також враховувати, що підвищення ціни до $ 95 виникло через оголошення карантину в багатьох країнах світу і підвищення попиту на ПК, ноутбуки. У той же час зниження вартості до $ 71 виникло на тлі великих запасів DRAM серед виробників комп'ютерної техніки. 

Крім того, компанія вперше почне виплачувати дивіденди вже в жовтні 2021 року. Їх вартість поки невисока, становить $ 0,10 на одну акцію. Щоб отримати виплати, важливо придбати цінні папери до 1 жовтня 2021 року. У перспективі, за заявами представників MU, дивідендна прибутковість збільшиться. 

Довгострокова перспектива інвестування в Micron Technology виглядає привабливо. Продукція компанії затребувана для розвитку мереж 5G, хмарних технологій, центрів обробки даних, електромобілів. Крім того, ситуація з обмеженнями через пандемії COVID-19 демонструє циклічність, що відбивається і на вартості цінних паперів напівпровідникової промисловості. У той же час перед придбанням акцій рекомендується проконсультуватися з фінансовим експертом. 

Як інвестувати в Micron Technology 

Акції «Мікрон» можна придбати безпосередньо. Для здійснення фінансової операції потрібно звернутися до посередника. Ліцензійні послуги надає компанія «Фрідом Фінанс Україна». Клієнти отримують доступ до іноземних бірж завдяки європейському підрозділу, що входить до Freedom Holding Corp. Котирування Micron, а також інших компаній можна в реальному часі спостерігати на спеціальній платформі Tradernet. Крім того, вона надає доступ до корисної фінансової інформації та інструментів. За допомогою Tradernet можна купувати і продавати цінні папери. 

Крім того, клієнти «Фрідом Фінанс Україна» мають можливість скористатися безкоштовними консультаційними послугами від експертів. Вони допоможуть створити інвестиційний портфель і дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять щодо фондового ринку. Компанія Freedom Finance Ukraine також пропонує продумані навчальні курси, що дозволяють оперативно навчитися базовим навичкам торгівлі на біржах з метою отримання прибутку.

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини