Novavax share

NVAX

16.9 USD
-0.4 USD (-2.31%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US6700024010
Ринок
NASDAQ
Валюта
USD

Про компанію Novavax share

Novavax Inc.— відносно велика і давно існуюча біотехнологічна компанія, яка розробляє вакцини. Емітент працює на клінічній стадії розробки з акцентом на поставку нових продуктів, що запобігають широкому спектру захворювань. 

Дата заснування, регіон і сфера діяльності 

Компанія була заснована в 1987 році, її штаб-квартира знаходиться в Гейтерсбурзі, штат Меріленд. Дочірні підприємства емітента розташовані в Роквілі (США) і Упсалі (Швеція). 

 «Новавакс» надає вакцини проти COVID-19, сезонного грипу, респіраторно-синцитіального вірусу, лихоманки Ебола і близькосхідного респіраторного синдрому. Компанія вважає, що її технологія вакцини (рекомбінантних наночастинок) може бути широко застосована проти широкого спектру інфекційних захворювань людини. Novavax розробляє продукти-кандидати, орієнтовані на всі вікові групи населення. 

Хоча вакцина від компанії ще не отримала схвалення ні в одній країні, вона продемонструвала хорошу ефективність — 90,4%. Є ще одна перевага — її можна використовувати разом зі звичайною протигрипозною вакциною. Компанія «Новавакс» планує почати поставки своєї вакцини від коронавирусу на ринок ЄС в кінці 2021 року. 

Крім можливої ​​вакцини від ковіду, у емітента є в активі ще один високопотенційний продукт — це вакцина від грипу NanoFlu, яка очікує схвалення від FDA. Шанси на успішну комерціалізацію препарату високі. 

Показники діяльності і прогнози 

Ринкова капіталізація компанії становить $ 19,3 млрд. 10.05.2021 був оприлюднений звіт за перший квартал фінансового року. Основні дані з нього: 

  1. Прибуток на акцію (EPS) склав $ — 3,05 при прогнозі $ — 2,65. Різниця до минулого року— - 81%. 

  2. Виручка склала $ 447,23 млн, тоді як прогнозувалося $ 291,87 млн. Різниця до минулого року  — +13%. 

Компанія відзвітувала про чистий збиток за перший фінансовий квартал в розмірі $ 222,72 млн. Виручка в основному була отримана за рахунок субсидій уряду США на розробку вакцини від COVID-19. При цьому корпорація витратила $ 593 млн на дослідження і розробки. Негативні капітал і EBITDA свідчать про те, що боргове навантаження компанії високе. 

Що важливо знати інвесторам 

Компанія стала публічною в 2001 році. Акції розміщуються на біржі NASDAQ під тікером NVAX. В обігу перебуває 74,094 млн цінних паперів. За рік котирування продемонстрували зростання на 22,31%. 

Акції NVAX впали на тлі затримки виробництва вакцини від коронавірусу. Компанія повідомила, що не очікує отримання дозволу регулюючих органів на її застосування в США, Великобританії і Європі до третього кварталу 2021 року. 

Акції Novavax входять до бази розрахунку багатьох індексів: NASDAQ Biotechnology, DJ US, DJ Health Care, DJ Biotechnology, DJ Small-Cap Growth і ін. Перш ніж купити цінні папери емітента, необхідно врахувати технічний, фундаментальний аналіз, новинний фон, загальну геополітичну ситуацію в світі та інші фактори. Впливають на вартість акцій і звіти про прибуток і збитки, які Novavax Inc. публікує раз в квартал.

Freedom Finance: зберігайте та примножуйте свій капітал за допомогою професіоналів 

Бажаєте отримувати пасивний дохід до зарплати і забезпечити собі безбідне життя на пенсії? Експерти «Фрідом Фінанс Україна» допоможуть Вам сформувати інвестиційний портфель, відповідний вашим очікуванням по прибутковості і ризиків. Торги йдуть через європейського брокера, але вся метушня клієнта відбувається через український офіс. Інвестувати з нами легко. Для цього потрібно слідувати простим рекомендаціям: 

  • залишити заявку або подзвонити в офіс; 

  • укласти договір; 

  • відкрити брокерський рахунок; 

  • поповнити його (мінімальна сума — ціна однієї акції); 

  • почати торги. 

Укладати угоди можна самостійно або за допомогою нашого інвест-консультанта, який закріплюється за кожним клієнтом. Надаємо власну аналітику. У нас працюють досвідчені фахівці, сертифіковані Національною комісією з цінних паперів.

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини