Pfizer Inc.

PFE

51 USD
-0.08 USD (-0.16%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US7170811035
Ринок
NYSE
Валюта
USD

Історія виплати дивідендів

Дата виплати
Обсяг
Валюта
07.11.2022
0.4
USD
01.08.2022
0.4
USD
16.05.2022
0.4
USD
31.01.2022
0.4
USD
10.05.2021
0.39
USD

Про компанію Pfizer Inc.

Pfizer Inc. – один із найбільших учасників світового фармацевтичного ринку, виробник лікарських препаратів і вакцин. оміж інших поставляє «Ліпітор» («Аторвастатин») – популярні ліки для зниження рівня холестерину.

У 2020 році корпорація отримала ще більшу популярність, ставши одним із виробників вакцини від COVID-19.

Чому Pfizer залучає інвесторів

Інтерес до компанії відчутно зростав протягом 2020 року. Світова популярність як одного з перших постачальників вакцини від коронавірусу разом зі зростальними фінансовими показниками позначалася і на курсі акцій PFE.

Вкласти кошти у фармацевтичного гіганта можна за сприяння Freedom Finance. Інвестори вибирають різні стратегії стосовно акцій «Пфайзер». Це може бути довгострокова інвестиція з розрахунком на підвищення до цільової ціни, отримання дивідендів або купівля на короткий термін.

Інвестиційний консультант «Фрідом Фінанс Україна» допоможе вам підібрати індивідуальну тактику.

Pfizer у цифрах і фактах

Компанія заснована в 1849 році Чарльзом Файзером і Чарльзом Ерхардтом у Нью-Йорку, США. Невеликий фармацевтичний бізнес був розпочатий у Брукліні з виробництва засобу від кишкових паразитів (поширена проблема середини XIX століття). Препарат швидко знайшов популярність завдяки приємному смаку.

Першою назвою була Charles Pfizer & Co. Невелика цегляна будівля була одночасно і офісом, і лабораторією, і заводом.

Ключові події в історії компанії:

 • 1891 – спадкоємець Чарльза Ерхардта Вільям продав свою частку партнеру;

 • 1936-1940 – фірма Pfizer завоювала лідерство у світі з виробництва вітаміну C та приступила до розроблення інших комплексних вітамінів;

 • 1942 – розміщення акцій Pfizer на фондовому ринку;

 • 1943 – фірма масово виробляє препарат антибактеріального призначення «Пеніцилін», що було критично необхідно під час Другої світової війни. Успіх забезпечило використання технології ферментації – Pfizer стала єдиною компанією, яка зуміла її застосувати;

 • 1950 – у США вийшли перші ліки під брендом Pfizer, власна розробка – антибіотик широкого спектру «Окситетрациклін»;

 • 1961 – у корпорації з'явився новий офіс. Він знаходився все ще в Нью-Йорку, але вже не в Брукліні, а на Манхеттені;

 • 1971 – закладена основа для майбутнього науково-дослідного центру світового масштабу;

 • 2000 – проведене злиття з Warner-Lambert. Завдяки цьому асортимент поповнився широким спектром препаратів для корекції патологій серцево-судинної системи, психічних розладів, лікування різноманітних інфекцій;

 • 2003 – злиття з Pharmacia, яке дозволило значно посилити науково-дослідний напрямок діяльності;

 • 2009 – фірма Pfizer купила компанію Wyeth, завдяки чому асортимент препаратів розширився ще більше;

 • 2011 – запущене виробництво вакцини від пневмококової інфекції.

Зараз Pfizer Inc. – одна з провідних фармкомпаній у США, її акції можна знайти на біржі NYSE під тикером PFE.

У 2020 році значну частину своїх ресурсів корпорація направила на налагодження виробництва вакцини від коронавірусу. Виробничі лінії у Штатах і Європі екстрено переробили під нові потреби. До кінця 2021 р. від Pfizer чекають більше мільярда доз.

Фондовий ринок незмінно реагує на новини, що стосуються постачань препарату. Інвестору важливо правильно оцінювати ситуацію, щоб приймати вигідні рішення. Клієнтам «Фрідом Фінанс Україна» у цьому допомагає персональний інвестиційний консультант.

Показники діяльності

Якщо ви плануєте купити акції Pfizer, важливо враховувати різні фактори: новини, що стосуються безпосередньо компанії, загальні тенденції ринку цінних паперів та ін.

За результатами 2020 року капіталізація Pfizer склала $204 млрд. Виторг – $41,9 млрд, а чистий прибуток – $12,5 млрд.

Під час річного звіту (у перші дні лютого 2021 р.) були озвучені плани Pfizer щодо вакцини від COVID-19. У компанії очікують, що продажі складуть близько $15 млрд.

Як купити акції Pfizer з Freedom Finance

Почати інвестувати просто, якщо поруч надійний помічник. Перше, що потрібно, щоб купити акції Pfizer з України, – отримати консультацію з приводу відкриття брокерського рахунку.

Почніть з дзвінка або візиту в один із наших офісів. З кожним клієнтом працює персональний інвестиційний консультант, який детально відповість на всі питання, пояснить деталі й детально опише процес купування акцій.

Після укладення договору, у якому прописані всі деталі (зобов'язання та права, умови конфіденційності), можна починати торгувати акціями. Для клієнтів Freedom Finance існує мобільна платформа Tradernet. За її допомогою можна не тільки швидко здійснювати операції, але й отримувати всю необхідну інформацію по акціях «Пфайзер» та інших цікавих вам компаній.

Брокер – це не просто посередник

Купувати акції зарубіжних компаній українські приватні інвестори можуть тільки через посередника – ліцензованого брокера. Але його участь – це не просто необхідна формальність. Надійний брокер – помічник у керуванні інвестиціями.

Команда Freedom Finance – це експерти з досвідом на фондовому ринку від 10 років. Українське представництво є частиною міжнародного холдингу й забезпечує своїм клієнтам максимальну надійність, зручність і вигоду.

Почніть заробляти на акціях уже зараз із Freedom Finance!

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини