Regeneron Pharmaceuticals Inc.

REGN

589.81 USD
+5.14 USD (+0.87%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US75886F1075
Ринок
NASDAQ
Валюта
USD

Про компанію Regeneron Pharmaceuticals Inc.

«Рідженерон Фармасьютікалс» — це досить молода (заснована в 1988 році) американська біофармацевтична компанія. Штаб-квартира розташовується в штаті Нью-Йорк, окрузі Уестчестер. Компанія займається науково-дослідницькою роботою, практичними розробками, а також виробництвом лікарських препаратів і комерціалізацією лікарських засобів для боротьби з важкими захворюваннями. Цінні папери лістингуються на біржі Nasdaq під тікером REGN. 

Про компанію Regeneron Pharmaceuticals Inc 

Спеціалізується переважно на розробці препаратів проти серцево-судинних, запальних, онкологічних, алергічних, метаболічних та інших захворювань. 

Орієнтована на інноваційні розробки в боротьбі з рідкісними хворобами. У продаж запущено сім схвалених до застосування на території США препаратів. Підписані угоди з Sanofi і Bayer для виходу на міжнародний ринок. Серед основних конкурентів виділяються: 

  • Pfizer; 

  • Novartis AG; 

  • Merck & Co., Inc.; 

  • Teva; 

  • Genentech / Roche та інші хімічні, фармацевтичні та біотехнологічні компанії. 

При цьому Regeneron Pharmaceuticals робить ставку на оперативність досліджень і розробки нових препаратів, високий рівень клінічних випробувань, безпеку та ефективність лікарських засобів, які отримали схвалення. 

Ведуться розробки ще 20 препаратів. Частина з них проходить стадію клінічних досліджень і володіє вагомим комерційним потенціалом. Крім того, компанія направляє близько 35% виручки на науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи. 

Фінансові показники Regeneron Pharmaceuticals 

Капіталізація становить майже $ 72 млрд. Папери компанії числяться в індексах S & P 500 і NASDAQ-100. Акції Regeneron на момент оголошення ВООЗ пандемії COVID-19 (березень 2020) коштували $ 419,1. Станом на серпень 2021 року їхня ціна становить $ 669,9. Зростання — близько 60%. З початку 2021 року по серпень вартість цінних паперів підвищилися на 37,7%. 

Чистий прибуток за підсумками 2020 склала $ 3,5 млрд. Відповідно до звітності за 2-й квартал 2021, виручка збільшилася в 2,6 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Чистий прибуток з розрахунку на один цінний папір в 2020 становила близько $ 7, а в 2021 — $ 25. 

Що врахувати інвестору Regeneron Pharmaceuticals 

Емітент в 2021 році зміг заробити близько $ 2,5 млрд завдяки підписаному з урядом США контрактом на поставку експериментального препарату проти SARS-CoV-2, - REGEN-COV. Позитивні фінансові очікування пов'язані зі схваленнями від FDA і Міністерства охорони здоров'я Японії. Оптимістичний прогноз за вартістю акції —  $ 755 на 2022 рік. Консенсус — ціна акції Regeneron Pharmaceuticals — $ 674. 

Тільки компанії, які отримали спеціалізовані ліцензії, можуть торгувати на біржах. Фізична особа не отримує прямий доступ до фондового ринку. Акції REGN можна купити, скориставшись послугами посередника — брокера. З України це зробити досить просто, достатньо звернутися до «Фрідом Фінанс Україна». Інвестиційна компанія входить у Freedom Holding Corp., який, в свою чергу, надає доступ до світових бірж за допомогою європейського підрозділу. 

Для більшої зручності в проведенні операцій рекомендується використовувати платформу Tradernet. Вона дозволить: 

  • відстежувати актуальні котирування; 

  • вивчати фінансові терміни; 

  • отримувати інформацію про емітентів; 

  • користуватися фінансовими інструментами і т. д.

Платформа Tradernet доступна у вигляді сайту і додатку для мобільних пристроїв. Крім того, можна використовувати демонстраційну версію, щоб вивчити функції і не ризикувати справжніми грошима. Для новачків в інвестуванні також доступні навчальні курси. Рекомендується ознайомитися з базовими фінансовими термінами, отримати консультацію у фахівців «Фрідом Фінанс Україна», і тільки після цього починати торгівлю на біржі.

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини