TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE INC

TTWO

136 USD
-0.23 USD (-0.17%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US8740541094
Ринок
NASDAQ
Валюта
USD

Про компанію TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE INC

Консольні, комп'ютерні та мобільні ігри не втрачають актуальність. Більш того, спостерігається стабільна перспектива зростання ринку, який, за даними аналітичних агентств, становить близько 165 млрд доларів на рік. За прогнозами, він щорічно буде зростати на 10%, і вже до 2024 - 2026 рр. може досягти масштабів кіноіндустрії. У 2021 р. відрив становить близько 200 млрд доларів. Серед найбільш значущих гравців ринку виділяється американський розробник і видавець Take-Two Interactive Software Inc. Його конкурентами є Activision Blizzard і Electronic Arts. 

Саме Take2 належать такі відомі бренди, як Rockstar Games і 2K. Irrational Games, випустивши Freedom Force, System Shock 2, серію ігор BioShock і SWAT 4 також у власності Take-Two. У 2017 році відбулася реструктуризація, і лейбл був перейменований в Ghost Story Games. Крім того, популярними розробками компанії є серії ігор: 

  • Red Dead; 

  • Grand Theft Auto; 

  • Mafia; 

  • Max Payne;

  • Civilization; 

  • Borderlands; 

  • NBA 2K і ін. 

Основна спеціалізація – створення і продаж ігор для ПК, мобільних пристроїв, консолей і хмарних сервісів. 

Компанія успішно диверсифікувала напрямки діяльності. Кожен підрозділ має значну автономію, окремою інфраструктурою і власними ресурсами. Завдяки диверсифікації напрямків акції Take Two характеризуються великою стійкістю до будь-яких негативних факторів. 

Коротка історія компанії Take-Two Interactive Software Inc. 

Рік заснування - +1993. Через 3 роки компанія змогла заробити перші 10 млн доларів. Вже в 1997 році було проведено IPO біржі Nasdaq і отриманий тікер TTWO. Залучені кошти (приблизно 6 млн від продажу акцій та 4 млн доларів від венчурних фондів) надали можливість посилити компанію за допомогою поглинання декількох розробників і дилерів комп'ютерних ігор. Ряд успішних злиттів вивів Take2 в трійку лідерів ринку. Влітку 2021 року було поглинуто Nordeus, великий розробник ігор для мобільних пристроїв. Це дозволило посилити підрозділ T2 Mobile Games. 

Фінансові показники Take-Two Interactive Software Inc. 

Чистий прибуток в 2020 фінансовому році склала 404 млн доларів, активи досягли майже 5 млрд. У 2021 р число співробітників склало близько 5 000 чоловік. Чистий дохід за результатами 2021 фінансового року перевершив очікування аналітиків. Він склав 3,4 млрд доларів. Акції TTWO продемонстрували зростання вище прогнозів. Успіх викликаний підвищенням попиту на популярні онлайн-ігри на тлі карантинних обмежень. Драйверами зростання виступили також успішні продажі консолей Xbox Series X і PS5. 

Що врахувати інвесторам? 

Індустрія відеоігор не зазнала негативних наслідків від обмежень, викликаних пандемією. Навпаки, акції компанії в 2020 році зросли на 70%. З огляду на глобальну ситуацію, існують підстави вважати, що подорожчання цінних паперів продовжиться і в наступні роки. Купити акції емітента можна для довгострокового інвестування або вибрати стратегію спекулятивного доходу на короткочасних коливаннях вартості. В кінці липня 2021 р ціна одного цінного паперу склала 171 долар. Прогноз на кінець року  – $ 226. 

У найближчі роки очікуються реліз GTA 6 та збільшення числа блокбастерів, а також активний розвиток сектора мобільних розважальних програм і сфери онлайн-геймингу. Компанія на даний момент працює над 90 новими іграми. 

Freedom Finance Ukraine: інвестувати просто 

Ви можете купити акції Take Two, звернувшись до посередника. Брокер «Фрідом Фінанс Україна» відкриває можливість отримання прибутку за допомогою придбання цінних паперів великих американських компаній через європейський підрозділ. З будь-яких фінансових питань Вам гарантовані кваліфіковані відповіді від персонального консультанта. Крім того, компанія проводить вебінари, де Ви дізнаєтеся, як отримати прибуток, інвестуючи в акції.

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини