TWITTER INC

TWTR

38.12 USD
+0.05 USD (+0.13%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US90184L1026
Ринок
NYSE
Валюта
USD

Про компанію TWITTER INC

Twitter Inc. — американська компанія, яка створила майданчик для обміну повідомленнями та публікації коротких постів у форматі мікроблогу. Сервіс доступний безкоштовно. Головний офіс розташований у Сан-Франциско. Компанія має сервери в містах Сан-Антоніо і Бостоні. Сьогодні соціальна мережа об'єднує весь світ, а прибуток Twitter Inc. за 2020 рік склав 1,29 млрд доларів. Акції «Твіттера» вперше були розміщені на фондовій біржі у 2013 році. Їх ціна відразу ж зросла на 85%. 

Чи варто купувати акції Twitter? Пропонуємо детально вивчити етапи розвитку компанії, її діяльність, щоб прийняти правильне рішення щодо емітента. При необхідності наші консультанти допоможуть з розробкою стратегії і нададуть аналітику. 

Заснування і сфера діяльності

Twitter Inc. заснована у 2006 році в США. Ідея створення соціальної мережі, яка спочатку повинна була об'єднати невелику групу людей і дозволити їм обмінюватися короткими повідомленнями, належить Джеку Дорсі. 21 березня на соціальному майданчику було опубліковано перше повідомлення, але основне його призначення — використання в якості внутрішнього сервісу для спілкування між співробітниками Odeo. Вона допрацьовувалася, доповнювалася новими опціями. І в липні була представлена фінальна версія.

«Твіттер» — головний продукт компанії. Це мережа з однойменною назвою для публічного обміну короткими повідомленнями, розміщення новин та публікацій суспільного значення. Користувачі можуть стежити за профілями один одного, відстежувати їх активність. 

У жовтні того ж року була сформована Obvious Corporation, яка придбала Odeo і Twitter. Через рік після створення соціальний майданчик почав набирати популярність, кількість твітів за день зросла до 60 тисяч. З 2012 дозволяється використовувати соцмережу для розміщення реклами, раніше така можливість надавалася тільки великим організаціям. 

Розвиток і ключові події

Поступово сервіс «Твіттер» набирав популярність, в тому числі і за межами США. Керівництво компанією передавалося спочатку Евану Вільямсу, потім Діку Кастоло. Кожен зробив внесок у розвиток продукту і сприяв популяризації соціальної мережі. У 2009 році в «Твіттері» вперше користувач набрав 1 000 000 підписників. Їм був Ештон Кутчер. У квітні 2010 адміністрація і творці зайнялися впровадженням інноваційних технологій і монетизацією сервісу. Так з'явилися твіти, акаунти і тренди, що поширювалися. 

Ключові події в розвитку компанії та її головного продукту:

 • 2010 — доходи від рекламних кампаній користувачів склали 45 мільйонів доларів, а венчурний капітал зріс до 360 мільйонів;

 • 2011 — за січень—квітень компанія заробила майже 24 мільйони, але зафіксувала ще більше втрат через дослідження і розробки;

 • 2012 — користувацька база склала понад 500 тисяч акаунтів;

 • 2013 — виторг зріс на 110% і досяг майже 665 мільйонів доларів. Цінні папери були розміщені на фондовій біржі NYSE, і вартість акцій «Твіттера» збільшилася до 74 доларів;

 • 2014 — компанія уклала партнерську угоду з IBM;

 • 2015 — запуск технології відеозв'язку і групових чатів, покупка стартапу Periscope;

 • 2016 — користувацька база налічувала понад 300 млн людей, Twitter Inc. підписала контракт на трансляції Національної футбольної ліги, планувала запуск потокового мовлення;

 • 2017 — максимальна довжина публікацій була збільшена у 2 рази;

 • 2018 — запуск функції обміну зашифрованими повідомленнями;

 • 2019 — компанія заборонила рекламні оголошення політичного характеру;

 • 2020 — тестування опції голосових твітів, яка доступна власникам смартфонів Apple, відключення сервісу Twitter via SMS. 

Twitter входить до топ-10 найбільш відвідуваних веб-ресурсів (за даними Alexa Internet). У 2020 році зросла кількість активних монетизованих користувачів, виторг компанії в США збільшилася на 24%, а в усьому світі — на 34%. Капіталізація становить 38 мільярдів доларів, а вартість акцій Twitter зросла на 3%. 

Потенціал емітента

В останні кілька років до 2021 вартість цінних паперів американської компанії практично не змінювалася. Перший максимальний показник був досягнутий у 2014, через рік після розміщення на фондовій біржі. Тоді вартість перевищувала 50-доларову позначку. На ціну акцій впливають кілька параметрів:

 • рекламні кампанії;

 • популярність і згадки в ЗМІ;

 • число користувачів і приєднання до соціальної мережі відомих особистостей;

 • перестановки в керівництві і зміни стратегії;

 • конкуренція з іншими соціальними мережами. 

У 2020 акції торгувалися по 20 доларів за штуку. Але протягом року їх вартість зросла на 231%. Середня ціна, за якою можна купити акції «Твіттер», — 65,7 долара. Протягом 2021 року показник не опускався нижче $45. 

Компанія заявляє, що у 2021 доходи будуть стрімко збільшуватися. Середньомісячне підвищення вартості акції «Твіттер» у період зростання становить в середньому 5%. У компанії — великий потенціал, який сприяє збільшенню числа користувачів, доходу та вартості акцій.

Freedom Finance Ukraine: інвестувати може кожен

Основним торговим майданчиком для акцій Twitter є Нью-Йоркська біржа NYSE. Біржовий тікер — TWTR. Але для покупки цінних паперів і виходу на американський ринок необхідно скористатися послугами брокера. Фондова біржа не працює безпосередньо з приватними інвесторами. 

Компанія Freedom Finance Ukraine пропонує свої послуги. Ми допоможемо з відкриттям рахунку, укладенням угод, розробкою стратегії. 

Наша компанія є частиною міжнародної корпорації Freedom Holding Corp. Брокери надають доступ до світових фондових ринків. У команді — понад 1000 експертів з досвідом роботи більш ніж 10 років. Діяльність холдингу регулюється комісією з цінних паперів. 

Наша компанія відкриває глобальні перспективи на фондовому ринку. Співпрацюючи з Freedom Finance, ви отримуєте:

 • безкоштовні консультації, супровід угод;

 • сервісну підтримку;

 • можливість вести торгівлю через телефон і наш додаток «Трейдернет»;

 • участь в IPO;

 • низький поріг інвестицій;

 • навчання та безкоштовні майстер-класи;

 • можливість торгувати самостійно або через персонального менеджера. 

Інвестуйте і отримуйте прибуток! Ми надамо для цього всі необхідні інструменти і знання. З нами просто, зручно і вигідно для вас.

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини