United Airlines Holdings, Inc.

UAL

48.05 USD
+1.17 USD (+2.47%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US9100471096
Ринок
NASDAQ
Валюта
USD

Про компанію United Airlines Holdings, Inc.

Друга за величиною флоту (834 літаки) в США і третя у світі авіакомпанія зі штатом у 84 тис. осіб. Обслуговує внутрішні маршрути, а також охоплює всі континенти планети, крім Антарктиди. Утворена внаслідок злиття Continental Airlines (створеної у 1934 р.) і United (заснованої в 1926 р.) у 2010 році. Штаб-квартира розташовується в США, штаті Іллінойс, у місті Чикаго. Основний бренд компанії — United Airlines. 

Про компанію United Airlines Holdings Inc 

Співпрацює з 360 аеропортами у всьому світі. United Airlines Holdings Inc. — один із засновників Star Alliance, який об'єднав близько 30 авіакомпаній. Компанія виступає драйвером інноваційних продуктів в галузі. Так, першою в історії авіації реалізувала супутниковий Wi-Fi на бортах літаків. 

Крім пасажирських авіаперевезень, здійснюються і вантажні в країни Північної і Латинської Америки, Європи, Азії, Близького Сходу. Має хаби у 8 міжнародних аеропортах, серед яких: 

  • Newark Liberty (Ньюарк); 

  • O'Hare (Чикаго); 

  • Denver (Денвер); 

  • Los Angeles (LAX) і т. д. 

Також має міжконтинентальний хаб — George Bush (Х'юстон). Обслуговує 238 внутрішніх і 118 міжнародних маршрутів. Компанія регулярно поповнює флот літаками від компаній Boeing і Airbus. Має власну інфраструктуру, що включає навчальні, технічні та диспетчерські центри. 

Фінансові показники United Airlines Holdings 

Ринкова капіталізація емітента складає $ 15,2 млрд. Компанія володіє активами на $ 71 млрд. Чистий борг у 2021 році дорівнює $ 13 млрд.

Акції United Continental Holdings на момент оголошення Всесвітньою організацією охорони здоров'я пандемії можна було купити за ціною $ 16 за штуку. З тих пір і станом на кінець серпня 2021-го їх вартість підвищилася на 194%, до $ 47,1. Прибутковість акції за 1 рік (26.08.20 - 26.08.21) склала 29,7%. 

Збиток за перший квартал 2021-го — $ 1,3 млрд проти $ 1,7 млрд роком раніше. У другому — знизився до $ 434 млн. Спостерігається позитивна динаміка. Виручка продемонструвала зростання з $ 1,4 млрд в 2020 році до $ 5,4 млрд в 2021. Це пов'язано з пом'якшенням карантинних обмежень. У той же час у порівнянні з 2019 виручка на 52% менше. При цьому звітність перевершила позитивні прогнози аналітичних агентств. 

Станом на 2-й квартал 2021 року було перевезено близько 24 млн пасажирів. Зростання в порівнянні з аналогічним періодом минулого року — у 8,5 разів. Завантаженість рейсів — 72%. Збільшився на 80% і обсяг вантажоперевезень. 

На думку керівництва компанії, повне відновлення попиту очікується до 2023 року. Акції United Airlines лістингуються на Нью-Йоркській фондовій біржі NYSE під тікером UAL. 

Що важливо знати інвесторові United Airlines Holdings 

Уряд США виділив грошову допомогу американським авіакомпаніям в зв'язку з падінням пасажиропотоку в 2020 році на 90%. Підтримка була спрямована на виплати заробітних плат персоналу, але наклала ряд обмежень. Так, за умовами уряду, United Airlines не може виплачувати дивіденди акціонерам аж до 31 березня 2022 року. Заборона також поширюється на зворотний викуп цінних паперів.

Компанія зобов'язала всіх співробітників робити щеплення від COVID-19, а також вжила заходів з тестування пасажирів усіх рейсів. 

У 2021 році оголошено про покупку 270 нових лайнерів. Поставки почнуться в 2023 році і повинні завершитися до 2033 року. До 2026 року планується створити близько 25 тис. робочих місць. Також було оголошено про підтвердження угоди на покупку близько 15 надзвукових літаків Overture з можливим збільшенням до 50 штук. Перший лайнер очікується в 2029 році. Він буде працювати на чистому низьковуглеводному виді палива. 

Щоб купити акції UAL, потрібно скористатися послугами брокера. Він відкриває фізичним особам доступ до торгівлі на світових біржах, таких як Nasdaq і NYSE. «Фрідом Фінанс Україна» дозволяє здійснювати купівлю-продаж цінних паперів іноземних компаній за допомогою європейського підрозділу, що входить до складу холдингу Freedom Holding Corp. 

Кожен клієнт може розраховувати на експертну фінансову консультацію. Фахівці допоможуть скласти прогноз щодо перспектив потрібної компанії, створити інвестиційний портфель з розрахунком на бажаний прибуток і дадуть відповідь на всі питання про фондовий ринок.

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини