United Health Group Inc.

UNH

535.16 USD
-1.54 USD (-0.29%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US91324P1021
Ринок
NYSE
Валюта
USD

Історія виплати дивідендів

Дата виплати
Обсяг
Валюта
13.09.2022
1.65
USD
22.06.2022
1.65
USD
15.03.2022
1.45
USD
22.06.2021
1.45
USD
08.12.2020
1.25
USD

Про компанію United Health Group Inc.

UnitedHealth Group Incorporated ― американська багатофункціональна компанія у системі охорони здоров'я. Є провідним постачальником медичного страхування у США. Входить до десятки найбільших американських компаній за версією Fortune 500 за 2021 рік.

Акції UnitedHealth Group показують стабільно висхідний тренд ще з 1990-х. Диверсифікація діяльності підприємства, надійний курс і перспективність галузі у цілому підігрівають інтерес інвесторів з усього світу.

Цінні папери компанії можна знайти під тікером UNH на Нью-Йоркській, Мюнхенській, Віденській, Франкфуртській та Берлінській фондових біржах. Станом на 23.06.2021 курс акцій UnitedHealth становить 398,69$. Волатильність низька.

Дата заснування та регіон діяльності UnitedHealth Group

United HealthCare Corporation була створена у 1977 році та згодом перейменована в UnitedHealth Group. Початковою метою компанії була кооперація медичних установ штату Міннесоти для управління аптечними пільгами. Засновником корпорації є Річард Тейлор Берк.

Головний офіс знаходиться у Міннесоті. На сьогоднішні в обслуговуванні компанії перебувають понад 100 мільйонів клієнтів США і 130 інших країн, серед яких Бразилія, Колумбія та Перу.

Основні напрямки діяльності

UnitedHealth Group Incorporated охоплює 4 ключові напрямки:

 • медичне страхування (провідна діяльність, на яку припадає 80% загального обороту компанії);

 • програми з медичного догляду;

 • інформаційна та консультаційна підтримка установ охорони здоров'я;

 • послуги управління у ніші виробництва та збуту лікарських препаратів.

Компанія безперервно розвивається, нарощуючи кількість укладених страхових полісів. UnitedHealth Group Incorporated пропонує програми страхування різних категорій споживачів: роботодавцям, державного сектора, фізичним особам, спеціальні пропозиції для пенсіонерів і соціально незахищеної групи населення. Це забезпечує безперервне зростання акцій незалежно від того, як йдуть справи у фінансовому секторі.

Історія UnitedHealth Group

За 44 роки існування компанії відбулися наступні значущі події:

 • 1984 р. ― акції UNH вперше з'явилися на фондових біржах;

 • 1994 р. ― дочірня компанія, що займалася аптечними пільгами, була продана за 2,3 мільйона $. Натомість корпорація придбала Ramsey-HMO, флоридську страхову фірму;

 • 1995-1996 рр. ― UnitedHealth поглинула приватні компанії The MetraHealth Companies Inc. і HealthWise of America. Остання відповідала за управління лікарняних кас у кількох американських штатах;

 • 1998 р. ― кількість придбань поповнилося найбільшим в Арізоні оператором AHCCCS провайдера;

 • 2001-2003 рр. ― компанія продовжила злиття, на цьому етапі до UnitedHealth приєдналися кілька страхових підприємств і фірма-постачальник медичних ощадних рахунків;

 • 2003 р. ― відкрився додатковий напрямок по кредитуванню промислових підприємств в особі Exante Bank UnitedHealth Group, який згодом був перейменований в Optum Bank;

 • 2005 р. ― компанії довелося продати частину бізнесу під натиском антимонопольного комітету;

 • 2006 р. ― UnitedHealth придбала John Deere Health Care;

 • 2008 р. ― ознаменувався покупкою Sierra Health Services. Вартість угоди склала майже 3 мільярди $;

 • 2010-2011 рр. ― робилися спроби протидіяти реформі у сфері охорони здоров'я за сприяння інших страхових компаній;

 • 2010 р. ― відбулося поглинання фірми-постачальника медичних даних для клінік;

 • 2012 р. ― корпорація поглинула найбільшу у Бразилії медичну страхову компанію;

 • 2014 р. ― UnitedHealth придбала контрольний пакет акцій вашингтонського Audax Health;

 • 2015 р. ― компанія купила Catamaran, щоб залучити його у сфері поширення лікарських препаратів;

 • 2019 р. ― до підрозділу OptumRx приєдналася Diplomat Pharmacy, яка спеціалізується на програмах з лікування важких захворювань, включаючи онкологію й аутоімунні хвороби, у 50 штатах США. Це вплинуло на котирування: акції UnitedHealth до кінця року зросли на 11,41%.

Протягом 2016-2021 років UnitedHealth Group Incorporated продовжувала поглинати компанії зі сфери охорони здоров'я, щоб досягти максимальної ефективності у кожному напрямку діяльності. Завдяки вищезазначеним діям сьогодні корпорація не має рівних за масштабом та оборотами конкурентів на ринку США.

Показники діяльності за I квартал 2021

Дані останньої звітності перевершили очікування аналітиків і Wall Street. За січень-березень 2021 року прибуток компанії збільшився на 43%, дохід ― на 9%. Значну частку зростання приніс підрозділ Optum ― його сервіси аналітики дозволяють медичним установам оптимізувати витрати, підвищувати продуктивність і покращувати якість обслуговування.

У відповідь на звітність акції UnitedHealth Group виросли на 3,8% і досягли нового максимуму в 390$. За останній рік зростання вартості цінних паперів склало 38,46%.

У порівнянні з показниками аналогічного періоду минулого року прибуток компанії збільшився на 43%. Квартальний чистий прибуток склав 4,9 мільярда $.

На даний час в UnitedHealth Group Incorporated обслуговуються майже 50 мільйонів клієнтів, а це 15% населення США. При цьому керівництво компанії помітило тенденцію до збільшення заявок на лікування, тестування та вакцинацію від Covid-19 і зменшення запитів на планові огляди.

Прогнози на 2021 рік

У зв'язку з високими фінансовими показниками I кварталу керівництво компанії змінило прогноз. Очікується, що чистий прибуток становитиме 18,10-18,60$ на акцію. У розрахунки вже внесені негативні наслідки від пандемії у вигляді безробіття та тенденції до відкладеного лікування.

Переважна більшість аналітиків рекомендує купувати акції UnitedHealth Group Incorporated. При середній цільовій ціні 409$ інвестори отримують п'ятивідсотковий потенціал зростання.

На добробут UnitedHealth Group Incorporated вплине й інтенсивний курс американського президента Джо Байдена на перемогу над Covid-19. Держава виділяє значне фінансування компаніям, здатним розширити загальне охоплення населення послугами охорони здоров'я. Це позитивно позначиться на котируваннях акцій UnitedHealth Group Incorporated.

Що важливо знати інвесторам

Станом на 2020 рік, в обігу перебувають 948 мільйонів акцій UnitedHealth Group. Більш ніж половина цінних паперів належить взаємним інвестиційним фондам, 35% ― інституційним інвесторам.

Котирування акцій UnitedHealth Group залежать від безлічі внутрішніх і зовнішніх причин, серед яких можна виділити наступні:

 • фінансові показники;

 • кількість клієнтів й укладених полісів;

 • глобальні придбання та продажі компаній/підрозділів;

 • стан економіки США;

 • своєчасність і розміри дивідендних виплат;

 • купівельні спроможності населення;

 • реформи Міністерства охорони здоров'я та соціальних служб США;

 • інновації у галузі охорони здоров'я;

 • надзвичайні ситуації, пандемії, карантин.

У січні 1991 року котирування цінних паперів компанії перебували на рівні 0,7$. За наступні 10 років їх вартість зросла у 22 рази. А за період з 2006 по 2021 роки котирування збільшилися на 500%.

Нині капіталізація компанії становить 285 мільярдів $. Дивіденди виплачуються своєчасно та регулярно.

Як оперувати акціями UnitedHealth Group?

Об'ємний пакет акцій компанії дає можливість отримувати відчутну суму дивідендів. При невеликому грошовому балансі можна скористатися CFD-рахунком, який дозволяє здійснювати великі покупки коштом кредитного плеча 1:100.

Таким чином, можна отримати вигоду навіть при незначних коливаннях котирувань. CFD-рахунок дозволяє вести торгівлю у short і заробляти як на зростанні, так і на падінні вартості акцій.

Аналітики рекомендують купити цінні папери UnitedHealth Group у періоди легких корекцій з лімітом прибутку та ризиків. Перед операцією раціонально ознайомитися з останнім фінансовим звітом компанії й актуальними новинами з її життя.

Задуматися про продаж акцій UnitedHealth Group варто у разі паніки на фондових біржах, глобальних надзвичайних ситуацій та інших подій, які змушують компанії зі сфери охорони здоров'я різко збільшити витрати. Проте, як показав кризовий 2020 рік, пандемія не вплинула на котирування ― вони традиційно продовжували зростати. Більш того, через указ про припинення надання медичної допомоги, не пов'язаної з Covid-19, прибуток на акцію в II кварталі зросла на 98%. Керівництво компанії пояснило це тим, що більшу частину часу страхової не потрібно було покривати поліси.

Freedom Finance: професійна підтримка для інвесторів

Фізичні особи не можуть самостійно торгувати цінними паперами на фондових біржах ― необхідний спеціальний брокерський рахунок, оформлений фахівцем з відповідною ліцензією. Інвестуючи через «Фрідом Фінанс», ви отримуєте:

 • можливість глибокої оцінки ризиків і перспектив за допомогою внутрішньої аналітики компанії та перспективних інвестиційних ідей від сертифікованих фахівців Національної комісії з цінних паперів;

 • оперативну сервісну підтримку;

 • можливість торгувати через мобільний додаток Tradernet;

 • безкоштовні консультації;

 • можливість інвестувати при будь-якому бюджеті.

Для початківців інвесторів і тих, хто хоче вдосконалити навички торгівлі на фондових біржах, ми пропонуємо навчальні програми за доступною вартістю. Наші фахівці регулярно проводять безкоштовні майстер-класи.

Компанія Freedom Finance Ukraine співпрацює з провідними фондовими біржами по всьому світу, такими як Nasdaq, NYSE, KASE, London Stock Exchange. Наш брокер допоможе правильно сформувати інвестиційний портфель за всіма правилами диверсифікації. Ми робимо все для того, щоб наші клієнти отримували максимальний прибуток.

При наявності необхідної документації ви можете відкрити брокерський рахунок онлайн на сайті Freedom Finance Ukraine. Процес займає 20-30 хвилин. Мінімальної суми поповнення немає ― обирайте інвестиційні інструменти й оплачуйте їх вартість.

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини