Verizon Communications

VZ

51.22 USD
-0.01 USD (-0.02%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US92343V1044
Ринок
NYSE
Валюта
USD

Історія виплати дивідендів

Дата виплати
Обсяг
Валюта
11.04.2022
0.64
USD
11.01.2022
0.64
USD
12.07.2021
0.63
USD
12.04.2021
0.63
USD
11.01.2021
0.63
USD

Про компанію Verizon Communications

Verizon Communications Inc – одна з провідних американських компаній у сфері телекомунікацій. Лідирує за кількістю абонентів бездротового зв'язку в США.

Другий рік поспіль Verizon визнають найдорожчим телеком-брендом у світі (за версією Brand Finance Telecoms 150). У 2021 році вартість торгової марки виросла на 8% і склала майже 70 млрд $.

Акції Verizon беруть участь у розрахунку індексів Dow Jones, S&P 500, S&P 100, NYSE Composite, DJ Composite, DJ Value, NASDAQ, S&P 500 Telecom і решти. Під тікером VZ котируються на фондових біржах Нью-Йорка, Берліна, Франкфурта, Мюнхена, Гамбурга, Дюссельдорфа, Ганновера, Швейцарії. Дивіденди становлять 4-5% річних, виплачуються щоквартально. Розміри останніх виплат можна дізнатися на офіційному сайті компанії.

Дата заснування та регіон діяльності

Під попередньою назвою Bell Telephone компанія була заснована у 1877 році. Згодом її перейменували на AT&T, яка протягом XX століття була монополістом телефонного зв'язку США.

Головний офіс Verizon розташований у Нью-Йорку. Мережа дочірніх компаній зареєстрована у Каліфорнії, Делавері, Флориді, Нью-Джерсі, Вірджинії.

Verizon Communications Inc надає послуги 150 країнам по всьому світу. Однак основна увага зосереджена на внутрішньому ринку США.

Сфери діяльності

Телекомунікаційний оператор Verizon Communications Inc надає наступні послуги:

 • мобільний зв'язок 5G;

 • інтернет;

 • Smart-TV;

 • супутниковий зв'язок, GSM і CDMA;

 • партнерський контент: музика, ігри, відео;

 • послуги для бізнесу: широкосмуговий інтернет, IP-телефонія, локальні мережі.

Також компанія займається продажем устаткування для дротового та бездротового зв'язку. Їй належить великий бізнес з реалізації телефонних довідників.

Найприбутковішим сегментом є мобільний зв'язок, який приносить компанії понад 70% від загального виторгу. Дочірнє товариство Verizon Wireless є найбільшим оператором за кількістю абонентів у США. Стільниковим зв'язком компанії користується 141 млн абонентів, а це 35,2% від всієї кількості споживачів.

Компанія у цифрах і подіях

Під брендом AT&T компанія утримувала монополію у ніші телефонного зв'язку США до 1984 року. Після цього під тиском Міністерства юстиції США розділилася на 7 регіональних підприємств. З того часу у компанії відбулися наступні ключові зміни:

 • 1996 р. – злиття з NYNEX і розширення регіону обслуговування. Тепер під егідою компанії виявилися штати Нової Англії;

 • 2000 р. – злиття з найбільшим на той момент оператором стільникового зв'язку GTE та офіційне заснування компанії Verizon Communications;

 • 2003 р. – 16 місце серед інтернет-компаній за розміром аудиторії у світі;

 • 2006 р. – придбання компанії CPI, що спеціалізується на IP-телефонії;

 • 2011 р. – страйк 45 тисяч працівників через зміни умов контракту. Зокрема, компанія планувала скоротити витрати внаслідок зменшення вартості медичної страховки. Щоб замінити працівників, корпорації у терміновому порядку довелося проводити перенавчання менеджерів і залучити пенсіонерів. Ці події негативно вплинули на ціну акцій. 10 серпня вони зупинилися на річному мінімумі в 33,12$, проте незабаром знову почали зростати. Загалом котирування цінних паперів за 2011 рік незмінно показали стабільне зростання +9,92%;

 • 2016 р. – збій IT-системи Verizon у Нью-Йоркському аеропорту та чергова акція протесту співробітників. Причиною страйку стало рішення компанії закрити call-центри й віддати їх діяльність на аутсорсинг в інші країни. Події негативно вплинули на фінансові показники, але зрештою акції за рік знову зросли (на цей раз на +11,26%);

 • 2018 р. – запуск першої у світі 5G-мережі. Комерційна мережа п'ятого покоління з'явилася у 4 містах США. Verizon Communications Inc оголосила про швидкий запуск сервісу у великомасштабних обсягах;

 • 2019 р. – продаж соціальної мережі Tumblr;

 • 2020 р. – придбання TracFone – компанії, що надає послуги мобільного зв'язку у США. Скарбничка Verizon поповнилася ще 21 мільйоном абонентів. У цьому ж році, наслідуючи тренди, задані пандемією, компанія викуповує Blue Jeans Network – хмарний сервіс для відеоконференцій;

 • вересень 2020 р. – підписання контракту з Samsung на побудову 5G-мереж. Приводом до угоди стала заборона Трампа на обладнання Huawei. Вартість контракту склала 6,6 мільярда $.

 • 2021 р. – придбання included IT – австрійської компанії-розробника ПЗ для автономних роботів.

Сфера телекомунікацій – одна з небагатьох, що виграли на тлі пандемії. У кризовому 2020 році акції VZ не лише не впали, навпаки, вони виросли на 18,8%.

Через великомасштабну діяльність Verizon Communications періодично стає головним учасником скандалів і судових позовів. Однак компанія завжди знаходила оптимальні рішення, і цінні папери після незначного падіння незмінно росли. Багаторічна позитивна динаміка акцій Verizon призвела до того, що попит на них значно перевищує пропозицію.

Показники діяльності

Verizon Communications має найміцніший баланс серед трійки гігантів-телекомів США. Станом на 21.04.2021, чистий прибуток компанії виріс на 25% (у порівнянні з аналогічним періодом минулого року). Він склав 5,38 млрд $.

Виторг збільшився на 4% і досяг позначки 32,9 мільярда $. Компанія вже заявила, що у прогнозі на 2021 рік скоригований прибуток 5-5,15$ за акцію.

Прогнози компанії

У порівнянні з конкурентами, Verizon Communications має кращі передумови для розвитку бізнесу: сильний портфель 5G-інфраструктури та бюджет на запуск програми buyback. До того ж компанія демонструє набагато вищий ROE, що свідчить про ефективне використання акціонерного капіталу.

Підприємство зосереджено на діяльності всередині США. У разі втілення у життя реформи Джо Байдена вона не постраждає від зростання податків. Але за іншого проєкту американського президента Verizon має всі шанси отримати солідну фінансову підтримку від держави. План влади полягає у забезпеченні американців широкосмуговим інтернетом внаслідок масового переходу на віддалену роботу. Бюджет – 100 мільярдів $, серед фаворитів – телекомунікаційні компанії, які мають максимальну площу покриття та виконують високошвидкісне підключення за допомогою оптоволоконних мереж. Цим вимогам якнайкраще відповідає Verizon.

Найбільших перспектив трейдери очікують від масового впровадження мережі 5G. Компанія інвестувала 52 мільярди $ в проєкт, який забезпечить провайдерам великі джерела доходу. Керівництво Verizon планує до 2024 року подвоїти темп зростання виторгу. Він складе 4%. Однак у цьому напрямку є свій ризик: витрати можуть виявитися нерентабельними у разі, якщо на ринок занадто швидко вийде 6G.

Аналітики називають акції «Верізон» одними з найуспішніших вкладень сучасності. Цінні папери цієї компанії регулярно входять до списку найперспективніших інвестицій. Постійне зростання котирувань і швидке запобігання падіння у кризових ситуаціях говорять про високу надійність акцій. Цінні папери з сектора телекомунікаційних послуг самі собою є «захисними» активами у періоди невизначеності.

Що важливо знати інвесторові про акції Verizon

Станом на 2020 рік, в обігу перебувають понад 4 мільйони акцій Verizon, з яких 32% належить інституціональним інвесторам, а 35,6% – інвестиційним фондам.

Вартість цінних паперів телекомунікаційної компанії може змінюватися під впливом наступних факторів:

 • фінансові показники компанії;

 • успіхи та невдачі конкурентів;

 • фінансові кризи;

 • зміни у ринковій кон'юнктурі;

 • скандали, в яких замішана Verizon;

 • страйк співробітників;

 • зміни у держрегулюванні сектора телекомунікацій;

 • угоди з активами;

 • зміни у кадровій політиці;

 • кількість клієнтів.

Інвесторам, які бажають купити чи вже придбали цінні папери Verizon, доцільно стежити за діяльністю компанії. У найближчому майбутньому повинні зіграти свою роль одразу кілька факторів росту. У квітні 2021 року Verizon Communications публічно заявила про поширення мережі 5G ще на 21 американське місто. Один з підрозділів компанії запускає проєкт, який виводить рекламу на новий рівень, що не залежить від cookies. За допомогою програмного забезпечення, розробленого під потреби організації, незабаром відбудуться зміни у форматі роботи штату, що дозволить скоротити витрати на адміністративний сектор. Все це позитивно відіб'ється на котируванні цінних паперів Verizon.

Як працювати з акціями Verizon

Оптимальним варіантом отримання прибутку з акцій Verizon Communications аналітики називають CFD-трейдинг. Цей простий спосіб дає можливість заробляти як під час росту, так і при падінні котирувань.

За допомогою CFD-трейдингу можна швидко відкривати угоди у шорт і використовувати кредитне плече розміром до 1:100. Це дозволяє торгувати акціями при пороговому бюджеті в 100$, незалежно від ринкової ліквідності.

Збирайте інвестиційний портфель разом з Freedom Finance

Фізичні особи не можуть самостійно придбати акції Verizon Communications. Щоб торгувати на міжнародних фондових ринках, необхідно заручитися підтримкою брокера, який має відповідну ліцензію.

Фахівець компанії Freedom Finance відкриває рахунок, за допомогою якого ви можете здійснювати операції з цінними паперами через телефон. Для цього достатньо завантажити безкоштовний додаток Tradernet, тоді свіжі дані по котируваннях завжди будуть під рукою.

Що отримують клієнти «Фрідом Фінанс»:

 • допомога сертифікованих фахівців Національної комісії з цінних паперів;

 • внутрішня аналітика компанії для оцінки інвестиційних ризиків;

 • безкоштовні консультації з персональним експертом;

 • можливість відкрити деморахунок, щоб протестувати платформу Tradernet;

 • низький поріг інвестування.

При наявності необхідних документів брокер відкриває рахунок в онлайн-режимі за 10-20 хвилин. Мінімальної суми поповнення немає.

Укладайте угоди через додаток у телефоні самостійно чи з допомогою інвестиційного консультанта Freedom Finance. Він розповість про біржові настрої, поділиться свіжими даними аналітики й актуальними новинами компанії, допоможе проаналізувати графік акцій за допомогою технічних індикаторів. Разом ви зможете прийняти рішення щодо інвестування з мінімальними ризиками та максимальним прибутком.

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини