Ринок США: огляд і прогноз на 17 серпня. Невизначеність перегородила індексам шлях наверх

Ми очікуємо

Світові фондові майданчики сьогодні демонструють змішану динаміку на тлі відсутності визначеності в питанні прийняття нового пакету стимулів і перенесення американо-китайської зустрічі. Пандемія триває. В Іспанії та Італії у зв'язку з цим обмежують роботу нічних клубів. У США темпи захворюваності йдуть на спад.

У фокусі уваги інвесттовариства залишаються американо-китайські відносини. Нової дати для перегляду торговельної угоди між США і Китаєм немає, а призначена на 15 серпня зустріч була відкладена через проблеми з графіком. Дональд Трамп зобов'язав ByteDance припинити діяльність американського TikTok протягом 90 днів, заявивши також, що може чинити тиск на інші китайські компанії, включаючи Alibaba.

Триває протистояння між демократами і Білим домом. Черговим приводом для нього стала проблема голосування поштою. Спікер Палати представників Ненсі Пелосі заявила про відкликання законодавців з літніх канікул, щоб не допустити скорочення фінансування поштової служби. Трамп виступає проти ідеї голосування поштою, тому демократи побоюються тиску на поштову службу з боку президента.

 Азіатські фондові індекси торгуються різноспрямовано. Японський Nikkei втрачає -0,8% після даних про падіння ВВП у другому кварталі. Шанхайський CSI300 в плюсі на +2,3%, гонконгський Hang Seng додає +0,8% на тлі надання ліквідності Народного банку Китаю. Біржі Європи торгуються в нулі.

Попит на безпечні активи, в тому числі на облігації США, повертається. Ставка по 10-річним трежеріс коливається у 0,69%. Жовтневий ф'ючерс на Brent залишається нижче $45. Золото подолало позначку $1950. Апетит до ризику невпевнений. Очікуємо, що S&P500 в ході майбутньої сесії буде торгуватися поблизу 3350 пунктів.

 

Технічна картина

Технічно S&P500 продовжує слабшати, але все ще виглядає непогано. Обсяги торгів в останні дні знижуються. Гепи на рівні 3307 і 3272 пунктів загрожують закритися. Показники Моментум виглядають не надто впевнено. Хоча MACD залишається на позитивній території, індикатор RSI не оновив локальний максимум разом з ринком, що створює ризик «ведмежої» дивергенції. Нездатність індексу побити лютневий рекорд свідчить про ризики формування подвійної вершини, що зазвичай веде до корекції. Таким чином, в найближчі дні актуальний ризик зниження індексу як мінімум до вершин липня на рівні 3270 пунктів і далі до червневих максимумів в районі 3230 пунктів.

 

У полі зору

18 серпня про результати за минулий квартал відзвітує найбільший рітейлер США Walmart. Очікується, що компанія повідомить про зростання продажів завдяки стійкому попиту на продукти під час епідемії, а також підвищення споживчих витрат на більш дорогі товари, такі як взуття і електроніка. Інвесторів і аналітиків цікавлять подробиці запуску Walmart plus, сервісу підписки, який, як очікується, буде конкурувати з Amazon Prime. Walmart в останні роки зосередилася на розвитку онлайн-сервісів, щоб скласти конкуренцію Amazon, як лідеру в цьому секторі. В умовах карантину компанія може в повній мірі використовувати потенціал нових послуг.

19 серпня звіт випустить Target - ще один представник великого рітейлу США. Компанія продемонструвала добрі результати в першому кварталі і має відмінні шанси повторити успіх в наступному. Компанія скористалася високим попитом на продукти харчування і товари для дому під час карантину, а після зняття обмежень може збільшити доходи від продажу одягу. Споживчий попит стимулюється прямими виплатами населенню з боку держави, що дозволяє Target збільшувати виручку. Аналітики та інвестори чекають коментарів CEO Брайана Корнелла про перспективи бізнесу у другому півріччі і про те, чи планує компанія відновити прогноз.

19 серпня 2020 року звітування за другий квартал представить ключовий виробник відеокарт Nvidia. Поточний консенсус передбачає зростання виручки на 41,7% р/р при збільшенні операційного прибутку на 70% р/р. Впевнене підвищення виручки приблизно на 14% обумовлено ефектом придбання компанії Mellanox, решту динаміку забезпечить органічне зростання. Найвище зростання доходу на тлі покупки Mellanox і посилення попиту з боку хмарних провайдерів та інших ДЦ покаже підсегмент рішень Nvidia для дата-центрів, продажі якого можуть вирости в 2,6 рази. Крім того, на тлі підвищення продажів ігрових консолей і почався їх поновлення очікуємо позитивну динаміку виручки в ігровому бізнесі компанії. Ключовим фактором ризику залишається погіршення короткострокових прогнозів компанії, що може зробити істотний тиск на котирування через високі оцінки Nvidia за мультиплікаторами.