Про роботу ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» під час карантину

Шановні клієнти, під час дії карантинних заходів в Україні ми працюємо у штатному режимі та за звичним графіком.


Якщо вам потрібно відвідати відділення просимо завчасно домовитись про візит зі своїм менеджером.


Просимо дотримуватись наступних заходів безпеки:

* Заходити до приміщень лише у масках.

* Дотримуватись дистанції щонайменше 1 м між усіма, хто знаходиться у відділенні.

* Підходити по одному до кожного менеджера, не створювати черг, очікувати своєї черги поза відділенням, якщо у ньому уже є клієнти.


Щоб вам було зручніше, нагадуємо, що:

* Всі наші експерти на зв'язку та консультують клієнтів у зручних для них застосунках. * Інвестувати онлайн можна через платформу Tradernet. * На сайті ми регулярно публікуємо для вас свіжу аналітику та нові інвестиційні ідеї.

* Ми відповідаємо на запитання у контакт-центрі за номером 4343 та соцмережах.

* Радимо вибирати безготівковий спосіб розрахунків.


Ми стежимо за станом здоров’я своїх працівників та регулярно дезинфікуємо всі поверхні в офісних приміщеннях.Якщо вам потрібно відвідати відділення, будь ласка, повідомте про це менеджерів завчасно. А також  будьте певні, що ми дотримуємося всіх заходів безпеки: 
Стежимо за дотриманням дистанції.


Просимо клієнтів заходити лише у масках.


Радимо вибирати безготівковий спосіб розрахунків.  Дезинфікуємо всі поверхні в офісних приміщеннях.


Стежимо за станом здоров’я своїх працівників.Ми стежимо за станом здоров’я своїх працівників та регулярно дезинфікуємо всі поверхні в офісних приміщеннях.


Карантин — це ідеальний шанс поглибити свої знання в інвестуванні. Щоб після карантину ви могли впевнено підкорювати фондові ринки, складати інвестиційний портфель, оцінювати ризиковість активів, пройдіть наш курс «Біржовий університет» і прослухайте вебінар «Мистецтво інвестування».Ми піклуємося про ваше здоров’я й виконуємо вимоги постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 р. №211 та ст. 29 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб. Працюємо у звичному режимі на основі рішення Уряду про внесення змін до постанови КМУ № 211 від 11 березня 2020 р., прийнятого 02 квітня 2020 року.


Бережіть себе та своїх близьких!


Популярные статьи

Закажите бесплатную консультацию про услуги ООО «ФРИДОМ ФИНАНС УКРАИНА»