Як вибрати акції для купівлі?

Купівля акцій є повноцінною інвестицією та зваженим кроком. Інвестор стає підприємцем, співвласником компанії. Логічно, що він замислюється, як вибрати акції для купівлі, щоб отримати максимальний прибуток?

 

Перша порада досвідчених інвесторів — вкладайте гроші в те, на чому розумієтесь. Перш ніж купити акції, дослідіть історію компанії та ринкового сегмента, у якому працює бізнес. Що краще ви знаєте об'єкт інвестування, то більш об’єктивну картину складете про його майбутнє.

 

Що стосується сегмента, то тут важлива перспективність ніші, плани керівництва компанії та законодавчі ініціативи. Наскільки стабільним є попит на продукцію компанії.

 

Наприклад: компанія виробляє елітні вихлопні системи для автомобілів — це вузька ніша. До того ж автомобілебудування повернуло на шлях електромобілів, вихлопна система їм не потрібна. І навіть якщо зараз продукція має попит, за пару років він неухильно знизиться.

 

Як вибрати акції?

 

Цінні папери передбачають виплату дивідендів. Зазвичай про цю подію керівництво підприємства повідомляє заздалегідь, продаж акцій знижується, і що ближча дата виплати, то вища вартість активу. І навпаки, одразу після виплати дивідендів ціна різко падає. Тому якщо ви розглядаєте цінні папери як довгострокову інвестицію, є сенс купувати в цей період.

 

Популярні статті

Замовте безкоштовну консультацію щодо послуг ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА»