Що таке єврооблігації?

Облігації — боргові цінні папери з фіксованим прибутком. Їх можна порівняти з депозитом у банку. Але це ви, як покупець облігацій, стаєте кредитором для компанії або держави. Протягом періоду дії боргових розписок ви отримуєте встановлену виплату у вигляді відсотків. А по завершенню терміну вам повертають повну вартість облігації.

 

Що таке єврооблігації? Це боргові розписки в іноземній валюті: євро, доларах або іншій, яка не є для покупця національною (тобто будь-яка валюта, крім гривні).

 

Переваги єврооблігацій: дохід вищий, ніж по валютних депозитах, і можливість використовувати цінні папери як заставу при оформленні кредиту в банку.

 

Найнадійнішими вважаються єврооблігації внутрішнього державного боргу України (ОВДП). На даний момент процентна ставка за ОВДП — 5% річних в доларах, що вище, ніж за валютними депозитами у багатьох українських банках.

 

Найбільш доступний спосіб купівлі єврооблігацій внутрішнього держборгу — через інвестиційну компанію «Фрідом Фінанс Україна». Ціна однієї одиниці — 1150 дол. США. Є можливість дострокового продажу цінних паперів без втрати накопичених відсотків. Послуга доступна для юросіб і фізосіб.

Популярні статті

Замовте безкоштовну консультацію щодо послуг ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА»