Благодійні проєкти Freedom Broker в Україні

З початку повномасштабного вторгнення росії ми разом з іншими компаніями та всім українським народом наближаємо перемогу України. Допомагаємо війську та людям, які цього потребують

Наша місія

Українці показали всьому світу, що таке сміливість, згуртованість та взаємодопомога. У Фрідом Фінанс Україна ми теж виступаємо єдиним фронтом команди, щоб наблизити нашу перемогу.

Інвестуємо:

  • кошти для ЗСУ, які виганяють ворога з нашої землі, та людям, яким потрібна підтримка;
  • час, щоб нагадувати світу про війну в Україні та про те, що нам потрібна підтримка;
  • ресурс, щоб показати, як робота на фондовому ринку може допомогти пережити найскладніші часи.

Співпраця з благодійними фондами

Продовжуємо працювати, підтримувати своїх працівників та наших захисників. Щиро дякуємо усім благодійним фондам та ініціативам, які у ці надскладні часи не залишаються осторонь та докладають максимум зусиль, аби допомогти країні та людям. Такою згуртованістю та взаємодопомогою наближаємо перемогу.

Звітуємо про свою діяльність перед усіма благодійниками, державними органами та українським суспільством.

Благодійність

Help Ukraine Center

Читати деталі

Благодійність

Допоможемо разом

Читати деталі

Благодійність

Твоя опора

Читати деталі

Благодійність

Soborna Ukraine

Читати деталі

Благодійність

Stavnitser

Читати деталі

Благодійний фонд Тімура Турлова

Із серпня в Україні почала працювати благодійна організація «Фундація Тімура Турлова».

Основним напрямком діяльності фонду є допомога дітям-переселенцям, які втратили одного чи двох батьків через війну росії проти України.

Довгострокова фінансова допомога

Щомісячна підтримка у розмірі 3000 гривень до 1500 дітей віком до 16 років.

Дитину беруть під опіку на рік або довше, якщо є необхідність.

Давайте разом допоможемо дітям розвиватися, зростати та ставати найкращими громадянами України.

Перейти на сайт фонду

Допомога під час війни: історії колег

Коли у перший день війни російська авіація почала бомбити Харків, виїхати звідти стало неможливо. Попри ризики обстрілів, директор Полтавської філії Павло Авраменко на власному авто евакуював із міста наших колег: Костянтина Балюка та Олену Світельську, а також їхні родини.

Евакуація колег під свист ракет

Комерційний директор Віталій Бартошек та директор Хмельницької філії Віталій Федоришен із друзями заснували волонтерську групу «Волонтери Хмельницький». Вони допомагають вимушеним переселенцям шукати житло, купують техніку, транспорт та елементи захисту військовим на фронт.

Завзяте волонтерство

Вся команда підтримує тих, хто з перших днів пішов на фронт, 一 чоловіків наших працівників та менеджерів Романа Левченка, Іллю Погорєлова та Дмитра Костогризова. До речі, навіть на передовій вони працюють. Дмитро, наприклад, залучив понад $2 млн інвестицій.

Колеги, які захищають нас

За 2,5 місяці війни мільйони людей та сотні компаній з усього світу допомогли Україні. Втішно бачити серед них і нашу компанію. Я дякую керівництву Freedom Finance за надану благодійну допомогу. Ці гроші допоможуть урятувати дуже багато життів.

Фотозвіт корисних справ

Благодійність — це величезне поле діяльності, де знайдеться місце кожному. По всьому світу тисячі людей допомагають тим, хто цього потребує.

Пам’ятайте, що кожен може бути корисним, адже навіть невелика справа, внесок, звичайний пошук наближають нашу перемогу. Бо разом — ми СИЛА!