Послуги

ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» надає комплексні інвестиційні послуги всім, хто планує заробляти на фондовому ринку та отримувати пасивний дохід. Розробляємо ефективні інвестиційні рішення для новачків і досвідчених інвесторів та трейдерів.

ПРОСТО ІНВЕСТУЙ

У клієнтів нашої компанії є можливість купувати облігації та акції світових компаній на фондових біржах. Залежно від мети, ресурсу й образу життя ви можете визначити оптимальний для себе тип інвестиційної стратегії, який відповідає вашим очікуванням за дохідністю й ризиковістю. ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА допоможе правильно й вигідно вкласти гроші, комплексно оцінивши шанси на прибуток.

ПРОДАЖ ДЕРЖАВНИХ ОБЛІГАЦІЙ

Облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) ― це високоліквідний і надійний інвестиційний інструмент з фіксованим доходом. Ми зробили держоблігації максимально доступними для юросіб і фізосіб, тому вкладати в цінні папери може кожен українець. ОВДП можна розглядати як альтернативу банківським депозитам, але з великою кількістю переваг, серед яких: 100% гарантія повернення інвестицій, відсутність податку на дохід, щомісячний прибуток та інші плюси.

ІНВЕСТИЦІЙНІ ПОСЛУГИ

Наша інвестиційна компанія надає послуги торговця на біржі цінних паперів для фізосіб і юросіб. Завдяки торговцю клієнт отримує можливість вкладати в різні фінансові інструменти, зокрема в акції та облігації. Мінімальний розмір інвестицій для старту ― вартість одного цінного паперу. Відкриття та обслуговування рахунку безкоштовне. Інвестор отримує доступ до торгової платформи Tradernet й особистого профілю для укладення угод на фондовій біржі. У кожного клієнта є свій персональний менеджер, який консультує з питань інвестування.

ДЕПОЗИТАРНІ ПОСЛУГИ

ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА одночасно з послугами інвестування надає повний спектр депозитарних послуг для фізосіб і юросіб. Нашим клієнтам доступно: зберігання та облік цінних паперів, облік і обслуговування процесів придбання, припинення й переходу прав на цінні папери, одержання доходів за цінними паперами з виплатою власнику. Ми дотримуємося принципів надійності, конфіденційності та оперативності. Клієнти компанії заощаджують час і гроші: купивши цінні папери через ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА, можна відразу скористатися послугами компанії як депозитарної установи.