НАШІ ПАРТНЕРИ

ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» — визнаний в Україні учасник фондового ринку

Завдяки досвіду, практичним умінням та аналітичним навичкам наших експертів ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА стане для вас надійним партнером. Ми ділимося саме тими знаннями, які цікаві інвесторам та підприємцям XXI ст.

Пишаємося співпрацею з

European Business Association

European Business Association

Організація міжнародного бізнесу в Україні, що об'єднує понад 1000 європейських, українських та міжнародних компаній. Працює задля захисту інтересів іноземних та вітчизняних інвесторів в Україні та для покращення інвестиційного клімату країни на користь індустрії, суспільства та економіки.

ICC UKRAINE

ICC UKRAINE

Впроваджує в Україні визнані світом стандарти ведення бізнесу. Асоціація сприяє учасникам у виході на зовнішні ринки, представляє їх дипломатичним місіям іноземних держав в Україні, лобіює їхні інтереси у Верховній Раді відповідно до чинних норм законодавства.

Американська торговельна палата в Україні

Американська торговельна палата в Україні

Це міжнародно орієнтована бізнес-спільнота, найактивніша та найефективніша в Україні. Представляє провідних керівників та експертів більше ніж із 600 компаній-членів. Це найбільші інвестори та міжнародні компанії, які працюють в Україні.

CEO Club Ukraine

CEO Club Ukraine

Закритий інтелектуальний клуб, що 10 років об’єднує лідерів бізнесу для розвитку, дозвілля і співтворення. Членами CEO Club є лідери бізнесу, які реалізували себе як управлінці, мають достатній капітал і соціальну вагу, свідомі своєї відповідальності й міри впливу на стан дійсності довкола.

Young Business Club

Young Business Club

Закритий бізнес-клуб молодих підприємців, що мають офіційно оформлений бізнес з оборотом від $100 000 на рік. Об'єднує бізнесменів у Європі, які хочуть ділитися досвідом та ставати кращими, надихаючись успіхами інших.

Мінфін

Мінфін

Український портал про фінанси та інвестиції. Тут щодня публікують фінансові новини, аналітику, розповідають про інвестування та способи збереження власних грошей. На сайті є корисні розділи про курс валют банків України, курси міжбанку та НБУ, нерухомість тощо.

Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній

Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній

Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній — це об'єднання, що має на меті сприяти розбудові вітчизняного ринку фінансових технологій, створенню сильної фінтех-екосистеми та підвищенню фінансової інклюзії в Україні.

Асоціація почала працювати у червні 2018 року.

Роботу ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА відзначають

«Прорив року» на фінансовому ринку — рейтинг журналу «ТОП-100» (2019)

Подяка PARD за підвищення фінансової грамотності населення та популяризацію фондового ринку (2019)

Нашим експертам довіряють

Денис Білий

Головний казначей
ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА

Є членом:

  1. Індексного комітету АТ «Українська біржа».

Про нас говорять у ЗМІ