Скільки потрібно грошей для торгівлі на біржах?

Не тільки юридичні особи, а й фізособи можуть укладати угоди з цінними паперами. Але перш ніж вийти на фондовий ринок, новачки задумуються над питанням, скільки потрібно грошей для торгівлі на біржі.

 

Жоден досвідчений інвестор або трейдер не назве точної стартової суми. Адже вона залежить від безлічі нюансів. Головні складові, які допоможуть визначити розмір вкладень: мінімальний депозит для відкриття брокерського рахунку та фінансовий інструмент для інвестування.

 

Поріг входу на біржу часто задає брокер. В одній компанії він може становити мільйон доларів, в іншій — кілька тисяч гривень. Слід також враховувати, що посередники беруть комісію за проведення операцій на біржовому майданчику.

 

Інше питання — скільки знадобиться грошей для покупки цінних паперів. Важливо заздалегідь визначитися з видом активу. Наприклад, одна акція коштує 100 грн, а вам потрібно 10 шт. Множите одну цифру на іншу й отримуєте суму для старту на фондовому ринку.

 

Деякі інвестори радять вносити на брокерський рахунок таку суму, яку не шкода витратити. Інші вважають, що вкладати менше 10 тис. грн немає сенсу, тому що прибуток від такого вкладення невеликий. Але в будь-якому випадку коштів має бути достатньо для відкриття рахунку та придбання запланованого фінансового інструменту.

Популярні статті

Замовте безкоштовну консультацію щодо послуг ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА»