У чому суть стратегії «Купуй і тримай»?

Купівля активів передбачає отримання прибутку, і що більший прибуток, то краще. Але цей процес пов'язаний із ризиками втрати. І ймовірність таких ризиків пропорційна прибутковості.

 

Щоб убезпечити себе, інвестори диверсифікують свої інвестиційні портфелі, а щоб зібрати оптимальний портфель — вибирають торгові стратегії на біржі.

 

«Купуй і тримай»

 

Суть стратегії торгівлі на біржі зводиться до того, що інвестор вкладає гроші в довгострокову перспективу: від 15 років. Розрахунок на те, що з часом економіка зростає, тож вкладення за цей період обов'язково дадуть прибуток. Такого принципу дотримується й Воррен Баффет, а це авторитет у фінансовому світі.

 

Деякі інвестори називають цю стратегію «купив і забув», але аналітики ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА вважають це не зовсім правильним. Мінімізувати ризики в довгостроковій перспективі допомагає диверсифікація, але компанії в складі портфеля можуть стати збитковими. Тому переглядайте склад інвестиційного портфеля раз на пів року та редагуйте його. Підказкою стануть фондові індекси.