Які активи можна купити на біржі?

На біржі можна придбати різні види активів, зокрема цінні папери (акції, облігації, векселі, банківські сертифікати) та біржові індекси. Активи — це всі товари, що торгуються на біржі, та за допомогою яких можна отримати прибуток.

 

Які активи можна купити на біржі:

 

1. Цінні папери (ЦП)

2. Валюту

3. Сировинні товари

4. Банківські позички

 

Цінні папери, насамперед, представлені акціями компаній. Власник акцій має право на частину підприємства та на дивіденди від його прибутку. Інший найбільш відомий різновид ЦП — облігації. Це боргова розписка, за якою власник отримує відсотки від боржника.

 

Сировинні товари — найстаріша група біржових активів. Вони теж поділяються на підгрупи: енергоносії (наприклад, нафта), зернові, кольорові та дорогоцінні метали текстильна сировина (наприклад, бавовна), харчові продукти (кава, цукор).

 

Валюта представлена на біржі валютними парами. Грошова одиниця, що зазначена першою, є основною. Вона показує, скільки за неї можна купити другої валюти.

 

Окремий вид активів — біржові індекси. Вони важливі тим, що передають загальний стан ринкової економіки. За їхніми змінами трейдери передбачають падіння та злети валютних пар, курсів акцій, цін на дорогоцінні метали. Найпопулярніші біржові індекси: DAX, Dow Jones.

Популярні статті

Замовте безкоштовну консультацію щодо послуг ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА»