Amazon.com Inc

AMZN

0 USD
-1.03 USD (-0.56%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US0231351067
Ринок
NASDAQ
Валюта
USD

Історія виплати дивідендів

Дата виплати
Обсяг
Валюта
12.08.1999
2
USD
18.12.1998
3
USD
20.05.1998
2
USD

Про компанію Amazon.com Inc

Акції Amazon: надійний актив для українських приватних інвесторів

Корпорація «Амазон» — гігант світового ринку e-commerce. На майданчику можна купити товари декількох десятків категорій. Акції«Амазон» торгуються на NASDAQ, NYSE та інших світових біржах.

Чому Amazon приваблює інвесторів?

Щодня на Amazon купують в середньому 28 мільйонів осіб. У 2020 році пандемія зміцнила позиції компанії на ринку — користувачі стали частіше купувати онлайн, а виручка за третій фінансовий квартал 2020 року склала 261 млрд доларів (за аналогічний період 2019 року — 193 млрд доларів). Amazon активно розширює поле діяльності, зокрема, ритейлер запустив сервіси медіаконтенту, зайшов на фармринок і почав продавати ліки за рецептом з доставкою та ін.

Налагоджені бізнес-процеси, інноваційний підхід до роботи й маркетинг визначають успіх і міцні позиції Amazon навіть під час загальносвітової економічної кризи. Величезну роль відіграє й особистий бренд CEO компанії Джеффрі Безоса.

Придбати акції«Амазон»: можливості для інвесторів з України

Компанія Freedom Finance дає можливість купити акції Amazon українцям. Уклавши договір з брокером, ви зможете придбати цінні папери компанії на фондових ринках США і Європи. 

Для кожного, хто планує інвестувати в Amazon, буде корисною інформація про структуру, фінанси та діяльності корпорації.

Історія Amazon та її досягнення

Майбутній гігант інтернет-ритейлу заснований в 1994 році. Все починалося з невеликого онлайн-майданчика, на якому продавали книги й комікси. У 1998 році інтернет-магазин почав торгувати аудіо та відеопродукцією.

Унікальною функцією сайту, який створив Безос, була можливість оцінити куплену продукцію. Кожен клієнт міг залишити відгук, висловити свою думку про товар. Те, що зараз здається звичним, в той момент було проривом.

Акціонерам: офіси та дочірні компанії 

Основний офіс компанії розташований в Сіетлі (штат Вашингтон). Звідти координують роботу всіх структурних підрозділів та дочірніх фірм.

Товари, придбані на Amazon, відправляють до замовників з великих логістичних центрів компанії. Один з найбільших складів знаходиться в Фініксі (штат Аризона). Площа комплексу — понад 100 тисяч квадратних метрів.

Представництва корпорації працюють в Німеччині, Великобританії й США.

У структурі фінансового гіганта є кілька дочірніх фірм. Найбільші та відомі серед них:

 • Acom — спеціалізується на створенні та впровадженні високих технологій в управлінні, виробництві та інших сферах;

 • Amazon Web Services — надає хмарні сервіси клієнтам з десятків країн по всьому світу;

 • Amazon Robotics — виробник роботів, в тому числі для автоматизації логістики;

 • Brilliance Audio — випускає аудіокниги;

 • Alexa Internet — спеціалізується на просунутих сервісах веб-аналітики;

 • Lab126 — займається розробкою електронних пристроїв, серед яких Amazon Kindle.

Аналітики відзначають, що всі ці компанії працюють успішно та підвищують загальну капіталізацію Amazon.

Дивіденди по акціях Amazon:що потрібно знати

Акції Amazon є сенс купувати тільки для заробітку на зростанні їх вартості. З 1994 р. Джеффрі Безос жодного разу не виплачував дивіденди власникам акцій компанії. Цю політику він не планує змінювати й надалі.

Головний аргумент керівництва компанії — кошти спрямовуються на розвиток бізнесу, впровадження інновацій та покупку нових фірм. Зростання котирувань Amazon у 2020 році вражає: в січні одна акція коштувала $ 1770, на початку листопада ціна подолала позначку в $ 3000.

Фінансові показники Amazon у 2020

Наведемо основні фінансові показники Amazon:

 • виручка Amazon за результатами третього кварталу 2020 року склала 261 млрд доларів, що на 35% більше, ніж за той же період 2019-го;

 • чистий прибуток — ще одне рекордне досягнення компанії у 2020 році — за третій фінансовий квартал ритейлер заробив 14 млрд доларів, а це майже у два рази більше, ніж за аналогічний період 2019 го (8 млрд за третій квартал);

 • капіталізація у 2020 році перевалила за 1,5 трлн доларів — це абсолютний рекорд.

Акції Amazon стабільно ростуть в ціні — на 2021 рік більшість аналітиків дали рекомендацію "buy" щодо цінних паперів онлайн-ритейлера (для рейтингу видання Market Watch). Таким чином, компанія увійшла в десятку найбільш перспективних емітентів американського фондового ринку.

Перспективи компанії

Основна стратегічна мета корпорації — впроваджувати рішення для підвищення виручки, рентабельності й продажів. Експерти прогнозують, що Amazon протягом 2020-2021 років придбає ще кілька високотехнологічних компаній.

Після очікуваних угод і поглинань ціна акцій «Амазон» має шанси суттєво зрости. Прогноз підкріплюється тим, що попередні такі угоди були вкрай вигідними для компанії. Для Amazon покупка сильних стартапів — це ще й засіб стратегічної диверсифікації.

Останнім часом посилюється конкуренція з китайськими інтернет-ритейлерами. Через це очікується, що все більшу частку у виручці фірми гратимуть хмарні сервіси.

Загальний прогноз щодо розвитку компанії сприятливий. Чим раніше ви купите акції Amazon, тим більш вигідною буде угода. Очікується, що цінні папери гіганта продовжуватимуть рости в ціні. Якщо тренд буде довготривалим, виграють інвестори, які придбали акції раніше.

За всіма прогнозами ризики для розвитку компанії оцінюються як мінімальні: топменеджмент користується повною довірою акціонерів.

Навіщо потрібні послуги брокерів і як купити акції«Амазон»?

Якщо ви хочете інвестувати свої накопичення в акції Amazon, вам потрібен надійний брокер. Компанія Freedom Finance відкриває приватним інвесторам доступ до торгівлі на фондовому ринку.

Чому для укладення угод потрібен брокер? Причин декілька:

 • Згідно зі світовою практикою і норм законодавства, учасниками біржового ринку цінних паперів можуть бути ліцензовані брокери. Компанії укладають договори з приватними інвесторами, іншими фірмами, щоб діяти в їхніх інтересах.

 • Брокер — не тільки посередник. Наше завдання — допомогти вам інвестувати з максимальним прибутком. Експерти компанії Freedom Finance аналізують ситуацію на ринку та дають рекомендації по покупці або продажу цінних паперів.

Купівля акцій Amazon з Freedom Finance

З чого почати, якщо ви вирішили інвестувати в Amazon? Перший крок — консультація з фахівцями Freedom Finance Україна. Для цього достатньо зателефонувати нам, написати або відвідати один з наших регіональних офісів. Менеджери дадуть відповідь на всі виниклі питання. Договір на співпрацю з Freedom Finance ми оформимо онлайн.

Після цього ви отримаєте рахунок і доступ до торгової платформи Tradernet.Тут можна переглядати цінні папери, дізнаватися, скільки коштують акції «Амазон» та інших компаній. При цьому всі операції відбуваються в режимі онлайн.

Кожному клієнту гарантована консультативна підтримка інвестиційного експерта. Ви можете закривати угоди самостійно або через доручення менеджеру. Персональний консультант допоможе скласти оптимальний саме у вашому випадку інвестиційний портфель і ефективно управляти активами. Експерти Freedom Finance мають за плечима від 10 років досвіду роботи на фондовому ринку.

Працювати з Freedom Finance зручно, безпечно та вигідно. Акції компанії торгуються на біржі NASDAQ, перед IPO всі документи холдингу перевірили максимально докладно.

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини