Tesla Motors Inc

TSLA

0 USD
-9.04 USD (-3.63%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US88160R1014
Ринок
NASDAQ
Валюта
USD

Про компанію Tesla Motors Inc

Акції Tesla — інвестиції в майбутнє технологій

Tesla Motors швидко стала однією з найбільш багатообіцяючих компаній на світовій арені. У 2020 році її вартість перевалила за 0,5 трлн дол.

Після публікації звітності за третій квартал 2020 роки (найуспішніший в історії компанії), акції Тесла на NASDAQ за один торговий день виросли на 3,3%.

У серпні 2020 року Tesla вирішила провести спліт акцій після досягнення історичного максимуму — понад 1800 доларів за штуку, щоб зробити їх більш доступними для приватних інвесторів. Їх розділили у пропорції 1:5, після чого ціна впала до 400 доларів. До кінця року цінні папери виробника електрокарів продовжують дорожчати і тримаються на рівні 640 доларів за штуку.

Купити акції Тесла в Україні

Приватні інвестори можуть купити акції Тесла тільки через брокера.

Таке обмеження — світова практика. Воно відповідає законодавству України, США та країн Європейського союзу, в юрисдикціях яких знаходяться найбільші фондові біржі.

Брокер для приватного інвестора — не тільки посередник, а й помічник в управлінні інвестиціями.

Клієнтам Freedom Finance відкритий доступ до торгівлі на NASDAQ, NYSE і інших зарубіжних біржах. Завжди на зв'язку персональний інвестиційний консультант, який допоможе зі збором інвестиційного портфеля, управлінням паперами та їх зберіганням.

Діяльність і фінансові показники компанії Tesla

Приймаючи рішення купити акції, важливо отримати максимум інформації про бізнес. Ми наведемо основні дані про діяльність і фінансовий стан корпорації Tesla.

Tesla Motors в цифрах і фактах

Як розвивалася корпорація і яким є її нинішній стан?

 • 2003 рік — початок історії компанії Tesla, в числі її засновників був Ілон Маск;

 • 2005 рік — фірма випустила на ринок Model X та Model 3. Крім цього Tesla Motors почала динамічно розширювати мережу зарядних станцій Tesla Supercharger. Зараз це розвинена структура, власникам електрокарів по всьому світу легко планувати поїздки, відстежуючи наявність станцій на GPS-мапі;

 • 2009 рік — Маск анонсує п'ятидверний електрокар Tesla Model S. Старт продажів припав на 2012 рік, з того часу модель неодноразово вдосконалювалася й оновлювалася;

 • 2010 рік — компанія успішно провела IPO (первинне розміщення акцій на біржі). Тільки за перший день торгів ціна акцій злетіла на 41%;

 • 2014 рік — вражаючий успіх компанії, продано понад 55 тисяч автомобілів Tesla S;

 • 2019 рік — виручка компанії Tesla активно зростає. Основні причини — запуск заводу в Шанхаї, зростання продажів до 367 тисяч автівок на рік і попит на бюджетну Model 3.

2020 рік став для Tesla безпрецедентно успішним. У третьому фінансовому кварталі капіталізація досягла 390 млрд доларів (для порівняння, в аналогічному періоді минулого року показник був 40 млрд доларів). Після чотирьох прибуткових кварталів поспіль компанія підкорила ще одну висоту — в кінці грудня 2020 року її включають в індекс S&P 500 (500 найдорожчих компаній США, акції яких котируються на американських біржах). На тлі цього цінні папери емітента продовжили своє зростання.

Котирування Tesla відрізняються волатильністю, тому інвесторам важливо тримати руку на пульсі. Допоможуть в цьому консультації з досвідченими фахівцями Freedom Finance.

Які фактори допомагають Tesla розвиватися

Можна виділити кілька ключових факторів:

 • Маркетинг. Маск вміє не тільки вести бізнес, але і влаштовувати шоу. Приклад — кампанія з польотом червоною Tesla Roadster на Марс. Цей майстерно створений інформаційний привід облетів усі топові ЗМІ.

 • Активне будівництво мережі зарядних станцій Supercharger уздовж ключових автомагістралей по всій території США. Ще один бонус, який привертає водіїв — можливість користуватися зарядними станціями абсолютно безкоштовно.

 • Компанія нарощує випуск автомобілів. Почалося виробництво на заводах в Шанхаї та Берліні. Завдяки їм компанія активніше виходить за межі ринку США.

 • Стратегія орієнтується на гонитву за мрією. Головне для Маска і його однодумців — створити принципово новий продукт. При цьому мета швидкого заробітку відходить на другий план.

 • В компанії відсутня жорстка ієрархія. З будь-якою ідеєю або питанням можна звернутися безпосередньо до керівництва.В команду відбирають талановитих і перспективних фахівців.

Все перераховане складається в нестандартну навіть в наші дні бізнес-модель. Її аналізують вже зараз і, напевно, спробують повторити в майбутньому.

Як купити акції Тесла

Інвестувати з Freedom Finance максимально просто.

Все починається з дзвінка або візиту в один з наших офісів. Наші співробітники нададуть всю необхідну інформацію про інвестування, роботу компанії та з інших питань.

Наступний крок — укладення договору. Ми прописуємо всі деталі, важливі для кожної зі сторін, умови конфіденційності і зобов'язання. Після цього клієнт може купувати акції через торговельну платформу Tradernet.

Доступ до цього інструменту отримують все інвестори, які співпрацюють з нами. Тут ви побачите вартість акцій Tesla та іншу інформацію про цінні папери.

Робота з брокером знижує ризики, допомагає приймати більш обґрунтовані рішення і підвищує ваш прибуток. Команда Freedom Finance Україна — це експерти з досвідом роботи в галузі понад 10 років. Всі вони забезпечують постійну консультативну підтримку. Аналітика, прогнози, допомога з усіх питань для клієнтів компанії безкоштовна.

Торгуючи акціями, ви зможете паралельно навчатися на онлайн-курсах від Freedom Finance Україна. Є програми для початківців, які допоможуть розібратися, як влаштований фондовий ринок, з чого почати і т.ін. Гроші, вкладені в навчання, можна повернути за дві-три вдалі угоди.

Працюючи з нами, ви отримаєте доступ до світових фондових ринків, максимум надійності, допомогу професіоналів топ-рівня. Почніть заробляти на цінних паперах вже зараз — інвестуйте з Freedom Finance!

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини