Facebook, Inc.

FB

196 USD
+0.64 USD (+0.33%)

Інформація про компанію

Тип
Акция
ISIN
US30303M1027
Ринок
NASDAQ
Валюта
USD

Про компанію Facebook, Inc.

Акції Facebook — заробіток на інвестиціях у високі технології

Корпорація Facebook — найбільша соціальна мережа в світі. Входить до п'ятірки найбільших технологічних компаній разом з Microsoft, Amazon, Apple і Google. Основні активи корпорації: соціальна мережа, мобільний додаток Facebook Messenger, Instagram і WhatsApp.

Щомісячна відвідуваність онлайн-платформ перевищує 2,5 млрд користувачів. Facebook і Instagram — одні з найбільших рекламних майданчиків в Інтернеті. Масштаб і популярність соціальних мереж роблять акції «Фейсбук» дуже затребуваним активом. 

Кожну хвилину на Facebook реєструються понад 400 нових користувачів, відвідувач проводить на сайті в середньому 58 хвилин щодня. У соціальній мережі зареєстровані майже 2/3 всіх користувачів Інтернету. 

Facebook: заснування та розвиток 

Студент Гарварду Марк Цукерберг заснував Facebook у 2004 році як внутрішню студентську платформу для спілкування. Трохи пізніше доступ відкрили студентам з Бостона, а початковою амбітною метою молодої компанії було охопити всі університети Ліги Плюща. 

 • Першим великим інвестором Facebook став Пітер Тіль. Через пару місяців після заснування він вклав в компанію 500 тис. доларів. Капіталізація соціальної мережі на той момент становила 4,9 млн доларів.
 • Через кілька місяців Facebook відкрився для всіх жителів США. З 2006 року мережа стала міжнародною. Основний сервер, що забезпечує роботу Facebook, перенесли в місто Менло-Парк (штат Каліфорнія).  
 • У 2008 році Марк Цукерберг став наймолодшим мільярдером в історії людства. Його капітал склав 1,5 млрд доларів США. 
 • Позначка в 50 мільйонів користувачів стала для Facebook кроком на новий рівень. Стали надходити пропозиції про купівлю компанії. Власники пошукової системи Yahoo! пропонували 900 млн доларів за повний викуп Facebook. Творець соціальної мережі відмовився. Білл Гейтс запропонував 260 млн доларів за 1,6% акцій. Керівництво Facebook прийняло пропозицію. Додатковою умовою було розміщення реклами Microsoft до 2011 року. 
 • У 2012 році компанія придбала сервіс Instagram. Почалася взаємна інтеграція майданчиків, був створений загальний рекламний кабінет для двох серверів. 
 • У тому ж році компанія успішно провела IPO. Після lock-up періоду Пітер Тіль продав 80% своєї частки і заробив на цьому більше 1 млрд доларів.

У 2019 році Facebook зіткнувся з серйозними проблемами. У роботі соціальної мережі стався глобальний збій, який тривав близько 10 годин. Крім цього, було відкрито кілька кримінальних справ за передачу даних користувачів третім особам. У 2020 році менеджмент корпорації зміг стабілізувати ситуацію і забезпечити подальше зростання і розвиток. 

На даний момент Фейсбук утримує лідерські позиції, а акції компанії залишаються надійним способом інвестувати кошти. 

Фінансові показники Facebook 

Ознайомтеся з ключовими фінансовими показниками перед тим, як купити акції корпорації. 

У другому кварталі 2020 року компанія зафіксувала різке збільшення кількості користувачів і серйозне зростання виручки: 

 • Число людей, які щодня користуються сервісами Facebook (безпосередньо соцмережа, Instagram, Messenger і WhatsApp) досягло 3,14 млрд. У порівнянні з другим кварталом 2019-го цифра зросла на 14%.
 • Загальна виручка збільшилася на 11% і склала понад 18,6 млрд доларів. 
 • Доходи від інших джерел досягли 366 млн доларів. Це на 40% більше в порівнянні з тим же періодом 2019 року. 
 • Виручка від реклами на платформі зросла на 10%, показник доходів перевищив 18 млрд доларів. 

Вся ця інформація формує оптимістичну картину для інвесторів і підтримує попит учасників фондового ринку на високому рівні. Котирування акцій "Фейсбук" на NASDAQ можуть періодично падати через технічні збої або скандали, але цей тренд короткочасний. Прогнози розвитку корпорації сприятливі. 

Як купити акції «Фейсбук»? Пропозиції для приватних інвесторів

Тисячі українців хочуть інвестувати свої гроші в цінні папери Facebook, Tesla, Apple, Ford та інших емітентів. Часто ці люди просто не знають, з чого почати. 

Перший крок — вибрати брокерську компанію. Пам'ятайте, що приватні особи можуть торгувати на біржовому ринку виключно через брокера. 

Freedom Finance стане надійним партнером і помічником у сфері інвестицій, тому що: 

 1. Компанія надає доступ до фондових ринків США, Азії, Європи. Ви практично не обмежені у виборі компаній для інвестування — можна купувати акції найвідоміших і прибуткових емітентів. 
 2. Ви працюєте з персональним інвестиційним експертом. Завдяки посередництву фахівця і його рекомендаціям, ви підвищуєте ефективність інвестування. 
 3. Співпрацюючи з Freedom Finance, Ви економите час. Завдяки платформі Tradenet угоди можна укладати швидше, а для оцінки ситуації рекомендуємо користуватися аналітикою наших експертів. 

Наступний крок початківця інвестора — попередня консультація з фахівцем компанії. Ви зможете задати будь-які питання щодо інвестування, управління активами, аналізу ринку та інструментів торгівлі. 

За підсумками консультації ми укладаємо договір. Кожному інвестору Freedom Finance надає доступ до онлайн-платформи для торгівлі Tradenet. Тут доступна вся актуальна інформація про цінні папери. 

Ви можете закривати угоди за допомогою онлайн-інструменту Tradenet або за допомогою доручення менеджеру. Наші експерти порекомендують момент, коли ціна акцій Facebook найбільш вигідна для покупки. 

Переваги роботи з Freedom Finance 

Послуги брокерів пропонують чимало компаній. Чому варто обрати саме представництво Freedom Finance в Україні? 

 1. Надійність і прозорість. Freedom Finance — це міжнародна група компаній, представництво якої є і в Україні. У розділі сайту «Про нас» розміщена детальна інформація про нашу діяльність. Тут ви знайдете загальні відомості, фінансову звітність та контактні дані. 
 2. Можливості для навчання. Компанія Freedom Finance допомагає клієнтам глибше вивчити фінансові інструменти, роботу біржі, технічний аналіз. На сайті є описи безкоштовних і платних навчальних програм. Кожна з них допоможе вам стати ефективним інвестором, більше заробляти на цінних паперах.
 3. Досвід успішної роботи. Ми допомагаємо інвестувати тисячам клієнтам. Про це говорять фінансові показники компанії, відгуки задоволених партнерів та інвесторів. 
 4. Широкий вибір цінних паперів. Співпрацюючи з Freedom Finance, ви можете купити акції десятків фірм з США, Азії, Європи та України. Все це підприємства-гіганти, що мають великі бізнес-перспективи в плані розвитку і високої ліквідності. 

У вас виникли питання? Пишіть нам, телефонуйте або приходьте в один з регіональних офісів. Також ви можете звернутися на гарячу лінію генерального директора холдингу Freedom Finance Тимура Турлова. 

Вибирайте Freedom Finance Україна, станьте успішним інвестором. Ми допоможемо вам вийти на новий рівень фінансового благополуччя.

Отримати безкоштовну консультацію

Останні новини